(JuRGYl1aES2) Aktualizovaný: 16. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

Toskánsky statok s veľkým pozemkom v oblasti Chianni

Ukázať na mape

450,000 € 3000 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
150 m²

Plocha pozemku:
10,000 m²
Info
Tento jedinečný statok, ponorený do očarujúcich kopcov Chianni, v nadmorskej výške 400 metrov nad morom, je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú druhý domov v Toskánsku.

Nehnuteľnosť sa rozprestiera na viac ako hektárovom pozemku a ponúka úchvatný výhľad na okolitú krajinu a zaručuje pokoj a relax, ktoré môže poskytnúť len vidiek.

CASALE ANSELMO, je starostlivo zrekonštruovaný dom s dôrazom na detail, ktorý si zachováva typické rustikálne čaro toskánskych domov, obohatené o moderný komfort. Prístup k nehnuteľnosti je po asfaltovej ceste, ktorá sa v posledných 500 metroch mení na očarujúcu prašnú cestu vedúcu nad malebnou dedinkou Rivalto.

Po vstupe do nehnuteľnosti vás privíta priestranná obývacia izba so sklenenými stenami, ktorú majitelia premenili na svetlú jedáleň. Vybavená kuchyňa susedí s všestrannou viacúčelovou miestnosťou a hlavnou kúpeľňou.

Vedľa obývacej izby sa nachádza veľká izba s rozlohou viac ako 30 metrov štvorcových, ktorá ponúka rôzne možnosti: dá sa využiť ako ďalšia obývacia izba alebo prerobiť na ďalšiu spálňu.

Na poschodí, prístupné po pohodlnom schodisku, sa nachádzajú dve spálne. Z okien týchto izieb je nádherný výhľad na okolité kopce a vytvárajú atmosféru pokoja a pokoja.

Nehnuteľnosť je ďalej vylepšená pivnicou s priľahlým nádvorím a viacúčelovou miestnosťou s vonkajším prístupom, ktorá sa ideálne hodí na prestavbu na hosťovskú spálňu alebo obývačku s výhľadom do záhrady.

Okrem toho existuje konkrétna možnosť vybudovať priestranný bazén, vďaka čomu je táto nehnuteľnosť ešte exkluzívnejšia a dokáže uspokojiť všetky potreby.

Tento statok predstavuje dokonalú kombináciu tradičného šarmu a moderného komfortu a ponúka ideálne útočisko pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do krásy a pokoja toskánskej krajiny. Nenechajte si ujsť príležitosť bývať na mieste, kde sa zdá, že čas stojí, v harmónii s prírodou a históriou Chianni.

CASALE ANSELMO
- 150 m²
- 2 spálne
- 1 kúpeľňa
- kuchyňa
- obývačka
- viacúčelová miestnosť
- 10 000 m² záhrada + pozemok
- možnosť vybudovať bazén
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
150 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
1

Energetický certifikát budovy:
B

Plocha pozemku:
10,000 m²

Zastavaná plocha:
70 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Vybavenie:
Vonkajšie parkovacie miesto
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

M. Revilak

Almond Villas

Almond Villas

Grösslingova 4/2478 • 81109, Bratislava-Staré Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

450,000 € 3000 €/m²

Kontakt na predajcu

M. Revilak

Almond Villas