RE0006354-21-000058 (40352) Aktualizovaný: 24. 01. 2022 1. publikácia: 17. 01. 2022

SVOBODA & WILLIAMS I 6-izbová vila s panoramatickým výhľadom na mesto, Nitra

Nezadaná
Nitra • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

1 500 000 € 2 964 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinná vila

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
506 m²

Výmera pozemku celkom:
2998 m²
Info
V prominentnej a pokojnej časti Nitry je situovaná táto veľkorysá 6-izbová vila s panoramatickým výhľadom na mesto a hrad. Vila sa rozprestiera na dvoch podlažiach a je elegantne zasadená do kopcovitého terénu vrchu Zoboru. Dokonale upravený terén okolo domu dopĺňa záhrada upravená v symetrickom francúzskom štýle.

Prízemie domu tvorí vstupná hala walk-in šatníkom, kuchyňa so špajzou, jedáleň, priestranná obývacia izba s krbom, dvojgaráž so vstupom do domu, hosťovská izba s en-suite kúpeľňou. Podlažie pozostáva zo 4 spální – hlavná spálňa so samostatným walk-in šatníkom s prechodom do kúpeľne so solitérnou vaňou, walk-in sprchou, toaletou i bidetom. Parkovanie je možné aj na pozemku.

Štandardom vybavenia sú podlahy zo žuly i drevené podlahy, dubové obloženie schodov, dvojkomorové okná plnené argonom, podlahové vykurovanie, klimatizácia v každej miestnosti, vonkajšie elektrické rolety, kuchynská doska zo žuly, bezpečnostný systém, vyhrievané bazény, na každom podlaží je kotol.

Dom stojí v pokojnej a bezpečnej lokalite na kopci Zobor, ktorý sa vynáša nad mestom Nitra a Nitrianskym hradom. Do centra historického mesta sadá dostať do 10 minút autom, k najbližším kaviarňam a reštauráciám do 3 minút autom. Lokalita umožňuje aktívny relax v lese, Kopec Zobor tvorí prírodná rezervácia Zoborská lesostep, po jeho svahoch sú vinice.

Pozemok 2 998 m2, interiér 506 m2.

Cena 1 500 000 € s DPH (1 500 000 EUR zariadený)

https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/40352-nitriansky-kraj
ID 40352
--
Located in a prominent and quiet part of Nitra, this spacious 6-room villa with panoramic views of the city and the castle is spread out over two floors. Elegantly set in the hilly terrain of Zobor Hill, the perfectly landscaped grounds around the house are complemented by a garden arranged in a symmetrical French style.

The ground floor consists of an entrance hall with a walk-in wardrobe, a kitchen with a pantry, a dining room, a spacious living room with a fireplace, a double garage with access to the house, and a guest room with an en-suite bathroom. The first floor consists of 4 bedrooms, including a master bedroom with a separate walk-in dressing room with a transition to a bathroom with a freestanding bathtub, walk-in shower, toilet, and bidet. Parking is also possible on the plot.

Facilities consist of granite and wooden floors, oak stairs, double-pane windows filled with argon gas, underfloor heating, air-conditioning in each room, outdoor motorized shutters, granite kitchen countertops, a security system, heated pools. Each floor has its own boiler.

The house stands in a quiet and safe location on Zobor Hill, which rises above the city of Nitra and Nitra Castle. The historic city center can be reached within a 10-minute drive, and the nearest cafés and restaurants can be reached within a 3-minute drive. The location allows for active relaxation in the forest. Zobor Hill is home to the Zobor Forest nature reserve, and there are vineyards on its slopes.

Land 2,998 m2, interior 506 m2.

Price EUR 1,500,000 with VAT (EUR 1,500,000 furnished)

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/houses/detail/40352-nitra-region
ID 40352
Prečítať viac
Charakteristika

Plocha obytnej časti:
506 m²

Počet podzemných podlaží:
0

Stav nehnuteľnosti:
čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
osobné

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie

Sauna:
nie

Garáž:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Svoboda & Williams Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Christie's International Real Estate

+421 948 939 938
info@svoboda-williams.sk
Zobraziť číslo

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 128

10B - prizemie • 85107, (SK)
Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

1 500 000 € 2 964 €/m2

Svoboda & Williams Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Christie's International Real Estate

+421 948 939 938
info@svoboda-williams.sk
Zobraziť číslo