61443 (JuPE6BITNTf) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnym okolím – Prosné

Udiča • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

160,000 € 1000 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
160 m²

Plocha pozemku:
1,220 m²
Info
Veľký rodinný dom, pokojná lokalita, príroda na dosah a dostatok priestoru pre viacčlennú rodinu. Nehnuteľnosť v Prosnom ponúka výborný základ na vytvorenie vysnívaného domova.

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v Prosnom - v miestnej časti obce Udiča, situovaný v pokojnej lokalite obklopenej zeleňou a prírodou. Dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o výmere 1220 m² vrátane zastavanej plochy rodinného domu 160 m².
Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, ponúka novému majiteľovi možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Vďaka veľkorysému priestoru je dom vhodný najmä pre viacčlennú rodinu alebo dvojgeneračné bývanie.

Dispozícia domu
Prízemie:
na prízemí sa nachádza veľká izba / kuchyňa, dve komory, kotolňa, kúpeľňa s toaletou a priestor pôvodnej garáže, ktorý dnes slúži ako sklad.

1. poschodie:
poschodie prešlo rekonštrukciou v roku 2010. Dispozícia pozostáva z priestrannej chodby, veľkej obývacej izby s balkónom, troch izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne a samostatného WC.

Podkrovie:
podkrovie / povala je neobývaná a ponúka ďalší potenciál využitia.

Technické informácie:
dom je postavený z tehly a tvárnic, okná sú drevené. Vykurovanie je zabezpečené kotlom a pecou na tuhé palivo. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler a kotol na tuhé palivo. Inžinierske siete: elektrina, vŕtaná studňa, žumpa.

Pozemok a okolie:
na pozemku sa nachádza hospodárska budova / šopa. Pozemok nie je oplotený. Prístup k domu je zabezpečený podielom na prístupovej ceste.
Nehnuteľnosť je situovaná v pokojnej časti obce na miernom svahu, s krásnym prírodným okolím a množstvom zelene. Lokalita ponúka turistické trasy, náučné chodníky a príjemné prostredie na rodinný život a oddych.

Lokalita:
obec Udiča disponuje dobrou občianskou vybavenosťou – materská škola, základná škola, obchody a služby s výbornou dostupnosťou do okolitých miest: Považská Bystrica – 8 km Púchov – 11 km.

Kontakt:
viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky + 421 321 7800 alebo e-mailom: tarkosova@tureality.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
160 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1988

Rok poslednej rekonštrukcie:
2010

Počet nadzemných podlaží:
3

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
1,220 m²

Zastavaná plocha:
160 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Renáta Tarkošová

Považská Bystrica

TUreality s.r.o.

Centrum 24 • 01701, 512842
Celá ponuka spoločnosti

160,000 € 1000 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Renáta Tarkošová

Považská Bystrica