1889 (JuKEiinc5Gc) Aktualizovaný: 23. 05. 2026 1. publikácia: 11. 12. 2025

Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Nesvady • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

109,500 € 1095 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
100 m²

Plocha pozemku:
1,500 m²
Info
Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv?

Novinka v našej ponuke Vám ponúka skutočne množstvo možností. Ide o rodinný dom s plochou 100 m², ktorý sa nachádza na mimoriadne priestrannom pozemku o rozlohe 1500 m² v meste Nesvady. Lokalita ponúka výbornú dostupnosť keďže sa nachádza neďaleko hlavnej cesty, čo zaručuje komfortný prístup.

Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza aj samostatná garáž s dĺžkou 9 m a šírkou 4 m, teda o rozlohe 36 m², vybavená praktickou montážnou jamou. Súčasťou nehnuteľnosti je aj druhá budova s rozlohou približne 30 m² pod ktorou sa nachádza aj pivnica. K dispozícii sú všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, voda aj kanalizačná prípojka, čo výrazne uľahčuje plánovanú rekonštrukciu či rozšírenie.

Ak teda hľadáte veľký pozemok, praktické príslušenstvo a rodinný dom, ktorý si môžete zrekonštruovať podľa vlastného vkusu, táto ponuka je niečo pre Vás. Kedy by ste si chceli dohodnúť obhliadku počas týždňa alebo radšej cez víkend?

- plocha rodinného domu: 100m²

- Pozemok 1500 m²

- samostatná garáž 36m²

- všetky inžinierske siete na pozemku

- blízkosť hlavnej cesty
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
100 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Počet garáží:
1

Plocha pozemku:
1,500 m²

Zastavaná plocha:
161 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Garáž, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Róbert Korim ml.

korimpartners.sk

Korim & Partners s.r.o.

Kapitulská 372 • 946 39, Iža
Celá ponuka spoločnosti

109,500 € 1095 €/m²

Kontakt na predajcu

Róbert Korim ml.

korimpartners.sk