999314 (Jur7le02qI3) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 19. 05. 2026

RADO | 4 IZB. DOM 400m2 pozemok | Dunajská Lužná Čerešnová ul.

Čerešňová
Dunajská Lužná • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

359,000 € 3860 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
93 m²

Plocha pozemku:
400 m²
Info
Na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a rýchlo dostupnej lokalite Dunajská Lužná na ulici Čerešňová, ktorá je slepá, tichá a s minimálnou dopravou – ideálne prostredie pre pokojné rodinné bývanie.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE :

Dom bol skolaudovaný v roku 2012 a ide o dvojpodlažnú montovanú stavbu z oceľovej konštrukcie, ktorá ponúka moderné a úsporné bývanie.

Pozemok: 400 m²
Zastavaná plocha: 77 m²
Úžitková plocha: cca 92,5 m²

GARÁŽ pre 1 auto

Slepá ulica – minimálny ruch

DISPOZÍCIA

Prízemie (42,5 m²):

priestranná obývacia izba (18 m²)
kuchyňa (11,5 m²) – kompletne vybavená vrátane umývačky riadu
vstupná predsieň (3,8 m²)
chodba (2,2 m²)
samostatné WC (2 m²)
technická miestnosť / komora (5 m²)

Poschodie (50 m²):

3 samostatné izby (12 m², 12 m², 11 m²)
šatník (4 m²)
kúpeľňa s vaňou a WC (6 m²)
schodisko (5 m²)

V izbách sa nachádzajú laminátové parkety, ktoré dodávajú priestoru príjemný a moderný charakter.

EXTERIÉR A ZÁHRADA

Jedným z najväčších benefitov nehnuteľnosti je krásne upravená záhrada:

vzrastlé stromy poskytujú prirodzený tieň a súkromie
záhrada je zároveň presvetlená a pôsobí vzdušne
altánok s posedením a grilom – ideálne miesto na relax a rodinné stretnutia
vlastná studňa na pozemku

-Technické vybavenie a náklady
vykurovanie: tepelné čerpadlo (nízke prevádzkové náklady)
mesačné náklady len cca 125 € + internet
optický internet
kvalitná montovaná oceľová konštrukcia
energeticky úsporné bývanie
LOKALITA

Dunajská Lužná ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dostupnosť:

obchod LIDL v pešej dostupnosti (pár minút)
rýchle spojenie autobusom do Bratislava aj Šamorín
pokojná rezidenčná štvrť vhodná pre rodiny
Cena : 359.000 €

Zodpovedný maklér:
Mário Baláž | RADO Reality Group
‭0907 750 421
balaz@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2023. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Tento dom ponúka ideálnu kombináciu: moderného bývania, nízkych nákladov, súkromia a výbornej dostupnosti do mesta.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
93 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2012

Typ konštrukcie:
Montovaná

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
4

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
400 m²

Zastavaná plocha:
77 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mário Baláž

RADO Reality Group s.r.o.

RADO Reality

Mateja Bela 20 • 91108, Trenčín
Celá ponuka spoločnosti

359,000 € 3860 €/m²

Kontakt na predajcu

Mário Baláž

RADO Reality Group s.r.o.