42270-126 (JuKEP80wEue) Aktualizovaný: 02. 09. 2026 1. publikácia: 02. 09. 2026

Dražba pozemku v Majcichove

0
Majcichov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

141,000 € 103 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre bytovú výstavbu

Typ:
Dražba

Plocha pozemku:
1,374 m²
Info
Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby stavebné pozemky v obci Majcichov, okres Trnava. Pozemky sa nachádzajú v okrajovej časti obce Majcichov. Nachádzajú sa v zóne zástavby rodinných domov. Existujúca možnosť pripojenia na inžinierske siete: voda, elektrina, plyn a kanalizácia. Časť pozemkov evidovaných ako orná pôda sa nachádza v svahovitom teréne zarastená drevinami a stromami. V zmysle územného plánu obce Majcichov sú pozemky evidované ako plochy nízko podlažnej bytovej výstavby – rodinné domy. V lokalite sa nachádza ochranného pásmo vodného toku Dudváh. Pozemky zasahujú do chráneného vtáčieho územia. Celková výmera pozemkov je: 1374 m2. Ide o nehnuteľnosti evidované na liste vlastníctva č. 1863, katastrálne územie: Majcichov, Okresný úrad Trnava – katastrálny odbor, obec Majcichov, okres Trnava a to:Pozemky – parcely registra “C“:• parcelné číslo: 1845/15, výmera 156 m2, druh pozemku: ostatná plocha, • parcelné číslo: 1845/43, výmera 472 m2, druh pozemku: orná pôda, • parcelné číslo: 1845/62, výmera 12 m2, druh pozemku: ostatná plocha• parcelné číslo: 1845/66, výmera 264 m2, druh pozemku: orná pôda,• parcelné číslo: 1845/67, výmera 444 m2, druh pozemku: orná pôda, • parcelné číslo: 1845/74, výmera 26 m2, druh pozemku: orná pôda,V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Prečítať viac
Charakteristika

Dátum dražby:
06. 10. 2026

Dátum obhliadky:
16. 09. 2026, 01. 10. 2026

Miesto dražby:
Notársky úrad JUDr. Peter Opatovský, M. Schneidera Trnavského 402/6, 91701 Trnava

Dobrovoľná dražba:
Áno

Dražobná zábezpeka:
10,000 €

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Rovinatý

Plocha pozemku:
1,374 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Miloš Brezina

U9, a.s.

U9, a.s.

Zelinárska 6 • 821 08, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

141,000 € 103 €/m²

Kontakt na predajcu

Miloš Brezina

U9, a.s.