(Ju5J2DMWFf0) Aktualizovaný: 21. 07. 2024 1. publikácia: 21. 07. 2024

Prenájom s možným odkúpením, novostavba bungalov Žilina, Lietava

Lietava
Žilina • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1 200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
95 m²

Plocha pozemku:
866 m²
Info
ROMDOM reality ponúka exkluzívne na prenájom s budúcou kúpou novostavbu bungalovu v luxusnom prevedení.  Dom sa nachádza na južnom pozemku pod horou v novovybudovanej rezidenčnej časti Lietavy - Nová Lietava na parcele o rozlohe 866 m2. V dome s úžitkovou plochou 95 m2 sa nachádzajú dve spálne (izby), veľká obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľňa, predsieň a technická miestnosť s druhým wc. 
Dom je vybavený kuchynskou linkou so spotrebičmi (elektrická varná doska, umývačka riadu, rúra, chladnička), vstavanou skriňou v chodbe a spálni, V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo a wc - geberit, práčka so sušičkou. V technickej miestnosti  pri vchode sa nachádza hosťovské wc. 
Súčasťou domu je krytá terasa 25 m2 so záhradným nábytkom, kryté garážové státie pre dve autá, priestranný odkladací priestor využiteľný ako sklad či dielnička. Dom sa prenajíma s upraveným exteriérom, včítane zámkovej dlažby pred domom, nasadeným trávnikom a oplotením. Oplotenie domu je vyriešené tak aby bolo možné mať na záhrade psa.

Kúrenie v celom dome je podlahové s ohrevom cez eletkrický kotol a ohrev vody je zabezpečený tepelným čerpadlom. V dome je inštalovaná aj rekuperácia.  

Pozemok o výmere 866m2 je rovinatý, časť cca 100m2 je svahovitá, časť pozemku je vyvýšená, vhodná na vybudovanie posedenia alebo altánku s krásnym výhľadom.

Pri stavbe domu sa použili najmodernejšie materiály s vynikajúcimi termoizolačnými vlastnosťami, čo zabezpečuje mimoriadne nízke náklady na prevádzku. 

Dom je súčasťou novovybudovanej rezidenčnej štvrte Nová Lietava, ktorá sa nachádza v krásnom uzavretom prírodnom prostredí priamo pod horou, s novo postavenou príjazdovou cestou s pouličným osvetlením a pripojením na všetky inžinierske siete včítane  optického internetu. V dome bol inštalovaný  aj zosilňovač mobilného signálu.  

Výška nájmu je 1.200 €/ mesačne vrátane energií. Predajná cena je 299.000,- €. Opciu kúpy je nutné uplatniť do 1 roka.


Pre záujemcov o kúpu zabezpečíme hypotekárne poradenstvo a vybavenie financovania kúpy na kľúč.

Pre viac informácií kontaktujte makléra Romdom reality: Roman Kolovrátek , tel: 0917 451653

Máte na predaj alebo plánujete predávať vlastnú nehnuteľnosť? Bezplatne Vám poradíme ako na to, prípadne pomôžeme s predajom.
Viete o niekom kto chce predávať? Odporučte nás a získajte odmenu.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Popis domu:
Stavba je už od základu prispôsobená na vyšší štandard. Základová konštrukcia modernej technológie, tzv.zakladanie na doske a penovom skle je prvým predpokladom na dosahovanie výnimočnej energetickej úspory. Samotná drevená nosná konštrukcia ponúka maximálny tepelný komfort pri menšej hrúbke obvodového plášťa. Obvodová stená zabezpečuje ako protipožiarnu ochranu s 15 mm protipožiarnym SDK, Izolácia je dvojnásobná t.z. v konštrukcií je aplikovaná PUR, ktorá dokonale vytesní všetky medzery, z vonkajšej strany je polystyrén a vata v častiach s dreveným obkladom. Okná a dvere sú tiež vyššieho štandardu z izolačným trojsklom, prevedenie vchodových dverí je nadštandard s masívnym dizajnovým madlom. Posuvné dvere v obývačke sú typ HS portál pre maximálny komfort. Strešná konštrukcia a krytina je z materiálu SIKAPLAN ktorý zabezpečuje 100% istotu pri plochých strechách a strechách so zelenou strechou.
Spôsob vykurovania a ohrevu TUV: Podlahové kúrenie teplovodné napojené na elektrokotol, ohrev teplej vody zabezpečený tepelným čerpadlom, súčasťou systému je aj rekuperačná jednotka, všetky zariadenia sú značky Vaillant. Zariadenie funguje automaticky s moderným ovládaním cez aplikáciu vo vašom smartfone. Vnútorné vybavenie obklady, podlahy, vonkajšie dlažby a ostatné vybavenie je vo vyššom štandarde a spĺňa požiadavky aj pre náročných zákazníkov. Interiér aj exteriér je štýlovo a funkčne spracovaný s ohľadom na krajinu kde je stavba situovaná.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete a pozemok je odvodnený do dažďovej kanalizácie vrátane dažďovej vody zo strechy domu. K domu je privedený aj optický kábel pre internet a tv.

Pre obhliadky, rezerváciu alebo viac informácií kontaktujte realitného makléra Romdom reality: Roman Kolovrátek tel: 0917 451653.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
95 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2022

Rok kolaudácie:
2024

Počet izieb / miestností:
3

Prechodová izba:
Nie

Vykurovanie:
Podlahové, Lokálne

Plocha pozemku:
866 m²

Zastavaná plocha:
200 m²

Vybavenie:
Sklad, Technická miestnosť

Zariadenie:
Čiastočne zariadené

Telekomunikácie:
Káblová TV, Telefón, Internet, Optická sieť
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Roman Kolovrátek

ROMDOM real, s. r. o.

09174516...0917451653 zobraziť číslo

ROMDOM, s. r. o

Predmestská 1716 • 01001, Žilina (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

1 200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Roman Kolovrátek

ROMDOM real, s. r. o.

09174516...0917451653 zobraziť číslo