(JuQE0cawpiK) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

Novostavba v Andovciach na pozemku o výmere 500 m2

Andovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

169,900 € 1734 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
98 m²

Plocha pozemku:
500 m²
Info
Predaj novostavby – samostatne stojaci bungalov 4-izbový, Andovce

Ponúkame na predaj murovaný 4-izbový bungalov (NOVOSTAVBA) v obci Andovce.

Základné údaje
• Úžitková plocha: 116 m²
• Zastavaná plocha: 135 m²
• Pozemok: 500 m² (rovinatý)
• Podlahy: plávajúca podlaha a dlažba
• Steny: stierky/omietky
• Okná: plastové (3-sklo)
• Konštrukcia: tehla (HELUZ)
• Strecha: sedlová, strešná krytina – škridla
• Kúrenie: podlahové + príprava na krb (komín)
• Zabezpečenie: bezpečnostné dvere
• Podpivničenie: žiadne
• Elektropřípojka: 230/400 V na pozemku

Dispozícia / vybavenie:
• Počet izieb: 4
• Terasa: áno (plocha terasy: 17 m², počet terás: 1)
• Typ budovy: tehla
• Typ výbavy: podľa vybranej varianty

Cena:
• Hrubá stavba: 169 900 €
• Holodom: 229 900 €
• Dom v štandarde: 239 900 €

Ďalšie informácie:

• Vlastníctvo: osobné
• Plocha pozemku: 500 m²
• Typ pozemku: rovinatý/ intravilán
• Úžitková plocha: 98 m²
• Zastavaná plocha: 130 m²
• Podlahová plocha: 116 m²
• Stav: vo výstavbe, momentálne v štádiu hrubej stavby

Kontakt:
Pre bližšie informácie a obhliadky ma prosím kontaktujte na tel.: 0907 707 092

Služby / výhody, ktoré sú v cene:
• kompletný právny servis (v cene)
• poplatky na kataster sú zahrnuté
• potvrdenie k dedičskému konaniu
• najvýhodnejšie financovanie / hypotekárne poradenstvo (spoluprácujeme so všetkými bankami)

Prijmeme posilu do nášho tímu.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
98 m²

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Rok výstavby:
2026

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové

Plocha pozemku:
500 m²

Zastavaná plocha:
130 m²

Terén pozemku:
Rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Diana Benková

Real Invest NZ

Real Invest NZ

Gúgska 14/671 • 94002, Nové Zámky (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

169,900 € 1734 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Diana Benková

Real Invest NZ