(JuEKd3dwzxa) Aktualizovaný: 23. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

Novostavba 4 izb. rodinného domu, pozemok 655 m2, Hrubý Šúr, okr. Senec

Hrubý Šúr • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

395,000 € 3692 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
107 m²

Plocha pozemku:
655 m²
Info
TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 4 izbového tehlového rodinného domu, ktorý je situovaný v tichej slepej uličke v obci Hrubý Šúr, okr. Senec. Dom bol skolaudovaný v roku 2021.

DISPOZÍCIA (dom je prirodzene rozdelený na dennú a nočnú časť):
– vstupná hala (1.01, výmera 5 m2)
– obývacia izba prepojená s jedálňou, kuchyňou a pracovňou (1.02., 1.03. a 1.04., spolu výmera 48,01 m2)
– sklad na náradie, bicykle, pneumatiky atď. - vstup do skladu je zo záhrady (1.05., výmera 5 m2)
– komora, ktorá sa nachádza hneď vedľa kuchyne (1.06., výmera 3 m2)
– chodba (1.07., výmera 7,32 m2)
– 2x detská izba (1.08. a 1.09., výmera 2x 10,48 m2)
– kúpeľňa s WC (1.10., výmera 4,35 m2)
– technická miestnosť (1.11., výmera 4,46 m2)
– spálňa so šatníkom (1.12., výmera 12,17 m2)
– WC (1.13., výmera 1,80 m2)

INFO A TECHNICKÉ PARAMETRE:
– zastavaná plocha domu 147 m2
– podlahová plocha domu 107 m2 + 5m2 sklad
– výmera pozemku je 655 m2 vrátane zastavanej plochy domu
– parkovanie pred domom pre dve autá (prestrešenie pergolovou konštrukciou) + verejné parkovanie ihneď pri dome pred dve až tri autá
– dom je postavený z tehly + 20 cm zateplenie polystyrénom
– strecha je plochá + pultová
– okná sú plastové s izolačným trojsklom, vstupné dvere hliníkové
– všetky obytné miestnosti majú výstup na terasu/záhradu
– podlahové teplovodné vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje plynový kotol
– na ohrev vody slúži aj solárny panel umiestnený na streche domu
– IS: elektrina, plyn, voda, studňa, kanalizácia je do žumpy (12 m3), možnosť napojenia na verejnú kanalizáciu (viac info na obhliadke)
– klimatizácia v každej izbe, v obývacej izbe sú dve klimatizácie
– možnosť napojenia na optický internet
– nainštalované bezpečnostné zariadenie
– elektricky ovládané žalúzie
– automatická závlaha na zalievanie záhrady
– dom je dokončený a predáva sa zariadený tak ako vidieť na foto

trnavareality.sk

Mgr. Karol Bohovič
+421 908 807 791
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
107 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2021

Rok kolaudácie:
2021

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
1

Počet kúpeľní:
1

Energetický certifikát budovy:
B

Vykurovanie:
Podlahové, Klimatizacia

Plocha pozemku:
655 m²

Zastavaná plocha:
147 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Karol Bohovič

TRNAVA REALITY

TRNAVA REALITY

Kapitulská 20 • , Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

395,000 € 3692 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Karol Bohovič

TRNAVA REALITY