(JuiCooXVaBg) Aktualizovaný: 16. 05. 2026 1. publikácia: 16. 05. 2026

Na predaj zrekonštruovaná chalupa v Starej Myjave

Stará Myjava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

120,000 € 600 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
200 m²

Plocha pozemku:
330 m²
Info
Na predaj zrekonštruovaná chalupa v Starej Myjave

So súhlasom majiteľa ponúkame jedinečnú príležitosť vlastniť krásnu chalupu so zachovanými kopaničiarskymi prvkami v malebnej lokalite Stará Myjava.

Popis nehnuteľnosti:

Chalupa má tvar písmena U,s uzavretým dvorom a predzáhradkou čo vytvára útulný a praktický priestor.
Celkovo zrekonštruovaná so zachovaním tradičných architektonických prvkov kopaničiarskej oblasti
Dispozične vhodná na bývanie aj rekreačné účely. Má 5 izieb, dielňu, pivnicu, podkrovie
Pozemok o výmere 330 m², ideálny na oddych.
Táto chalupa je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pokojné miesto s históriou a tradičnou atmosférou. Stará Myjava ponúka krásnu prírodu a zároveň dobrú dostupnosť do okolitých miest.
Cena 120.000,-€
Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
200 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
100 €

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Hlinená, Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
5

Počet spální:
4

Počet kúpeľní:
1

Plocha pozemku:
330 m²

Zastavaná plocha:
190 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Vybavenie:
Predzáhradka, Verejné parkovanie, Technická miestnosť, Krb, Záhrada, Vonkajší krb, Altánok / posedenie

Doprava:
Cesta
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Hana Valová

HV Reality Myjava

Reality Kopanice

gen. Svobodu 12/345 • 90701, Myjava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

120,000 € 600 €/m²

Kontakt na predajcu

Hana Valová

HV Reality Myjava