(Jur4FgHibk8) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu TOP

Roľnícka
Bratislava-Vajnory • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

279,000 € 2560 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
109 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Vajnory na Roľníckej ulici.

Dom má výmeru 109 m2, sedlovú strechu a je celoplošne podpivničený.
V pivničných priestoroch sa nachádzajú 4 miestnosti.
Dispozícia domu pozostáva z 2 izieb, kuchyne a komory. Sociálne zariadenie sa v dome nenachádza.

K nehnuteľnosti patria aj hospodárske budovy s výmerou 130 m2, spoločné nádvoria a priestranná záhrada o výmere 1 071 m2, vhodná aj na ďalšiu výstavbu.

Časť hospodárskej budovy bola prestavaná na 1-izbový byt s kuchyňou a sociálnym zariadením.

Inžinierske siete:
voda
elektrina
plyn

Výborná lokalita v centre Vajnôr s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy.

Cena:
279 000 EUR + provízia RK

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
109 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet pivníc:
1

Plocha predzáhradky:
1,071 m²

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
109 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Predzáhradka, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Andrea Vašíčková

Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 • 83102, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

279,000 € 2560 €/m²

Kontakt na predajcu

Andrea Vašíčková

Reality Bratislava, s.r.o.