(JuYyA_bjRJ0) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou v tichej časti Kittsee

Ukázať na mape

549,000 € 4191 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
131 m²

Plocha pozemku:
180 m²
Info
NA PREDAJ: Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou v tichej časti Kittsee
Hľadáte pokojné bývanie v Rakúsku, ale s excelentnou dostupnosťou do Bratislavy? Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu (polovica dvojdomu kolaudovaný v 10/2018), ktorá sa nachádza v tichej lokalite mimo hlavnej cesty v obci Kittsee.

Tento dom je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá hľadá komfort, nadštandardné dispozičné riešenie a súkromie.

? Základné parametre:
Úžitková plocha domu: 131 m²

Garáž: 20 m² (celková rozloha domu s garážou je 151 m²)

Zastavaná plocha: 105 m²

Výmera pozemku: 180 m²

Typ objektu: Súčasť dvojdomu

? Dispozičné riešenie domu:
Dom je dokonale rozdelený na dennú časť (prízemie) a nočnú/súkromnú časť (poschodie).

Prízemie (Denná časť):

Vstupná chodba: Oddelené zádverie s priestorom pre šatníkovú skriňu či vešiakovú stenu.

Samostatné WC: Prakticky umiestnené hneď pri vstupe, ideálne pre návštevy.

Veľkorysý otvorený priestor: Svetlá a priestranná obývacia izba je plynule prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Tento priestor slúži ako srdce domova s priamym výstupom na terasu a záhradu.

Poschodie (Nočná časť):

3x samostatná izba: Tri priestranné a nepriechodné izby (ideálne ako spálňa, detské izby alebo pracovňa).

2x kúpeľňa: Nadštandardný komfort pre celú rodinu (možnosť rozdeliť napr. na hlavnú kúpeľňu a samostatnú kúpeľňu prislúchajúcu k rodičovskej spálni).

Samostatné WC: Zvyšuje komfort bývania a eliminuje ranné čakacie rady.

? Hlavné benefity nehnuteľnosti:
Tichá a bezpečná lokalita: Dom sa nachádza mimo hlavnej dopravnej tepny, čo zaručuje maximálny pokoj, súkromie a bezpečie pre deti.

Vynikajúca dispozícia (Až 2x samostatné WC a 2x kúpeľňa): Výnimočné riešenie v tejto kategórii domov, ktoré zabezpečí maximálne pohodlie aj pre väčšiu rodinu.

Moderný "open space": Prepojenie obývačky, jedálne a kuchyne opticky zväčšuje priestor a prináša dostatok prirodzeného svetla.

Vlastná garáž: Komfortné parkovanie v garáži (20 m²), plus možnosť ďalšieho parkovacieho státia pred domom.

Nenáročná záhrada: Pozemok s výmerou 180 m² ponúka ideálne miesto na relax, grilovanie či detské ihrisko bez nutnosti zdĺhavej údržby.

? Lokalita a dostupnosť:
Obec Kittsee je dlhodobo najobľúbenejšou rakúskou lokalitou pre Slovákov. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť:

Materské školy, základná škola, stredná škola.

Nákupné centrum (K7), supermarkety, lekáreň, moderná nemocnica.

Doprava: Priame vlakové spojenie s Bratislavou (Petržalka) a Viedňou, rýchle napojenie na diaľnicu. Cesta autom do centra Bratislavy trvá len cca 15 minút.

V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie ku kúpe a financovaniu v Rakúsku prosím 0907 733 300 Martina Štefanovičová
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
131 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2017

Rok kolaudácie:
2018

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Východná, Západná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
4

Počet garáží:
1

Energetický certifikát budovy:
B

Vykurovanie:
Tepelné čerpadlo

Plocha pozemku:
180 m²

Zastavaná plocha:
105 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Dušan Štefanovič

TEAM Reality, s.r.o.

TEAM Reality, s.r.o.

Košická • 82108, Bratislava-Ružinov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

549,000 € 4191 €/m²

Kontakt na predajcu

Dušan Štefanovič

TEAM Reality, s.r.o.