(JuMm-5hhVK9) Aktualizovaný: 16. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

KRÁSNY VIDIECKY RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU, KRBOM, KLIMATIZÁCIOU, 2x TERASA, DIEĽŇA, PARKOVANIE PRE 3 AUTÁ / OKRES MALACKY - MALÉ LEVÁRE.

Malé Leváre • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

189,000 € 1189 €/m²

Poznámka k cene: KOMPLETNE ZARIADENÝ DOM
Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
159 m²

Plocha pozemku:
504 m²
Info
Ponúkame na predaj tento krásny, KOMPLETNE ZARIADENÝ rodinný dom s krbom vo vidieckom štýle, s klimatizáciou, murovanou dielňou či skladom, s dvoma terasami NEĎAĽEKO BRATISLAVY v malebnej obci Malé Leváre.

Ak hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s pokojom vidieka a rekreačnými možnosťami na dosah ruky, táto ponuka je presne pre Vás.

Ponúkaný tehlový, zateplený rodinný dom sa nachádza v zastavanom území tichej obce Malé Leváre vzdialenej len 40km od Bratislavy a 8 km od Malaciek.

VÝMERA NEHNUTEĽNOSTI:
- pozemok s celkovou výmerou 504 m2
- zastavané plochy pozemku 345 m2
- úžitková plocha domu 159 m2
- murovaný sklad / dielňa 30 m2

DISPOZÍCIA DOMU:
1.NP: - vstupná predsieň
- kuchyňa čiastočne prepojená s veľkou jedálňou so stolom pre 8 osôb (s výstupom na terasu 25 m2)
- samostatná obývacia izba s krbom
- kúpeľňa s rohovou vaňou + samostatná toaleta s oknom
- hala so vstupom do komory pod schodiskom
- schodisko

2.NP: - schodisko
- izba
- samostatná toaleta s umývadlom prístupná oproti schodisku
- spálňa s výstup na peknú terasu cca 20 m2

TECHNICKÉ PARAMETRE:
- nová fasáda domu
- nová strecha (r.2024)
- vykurovanie plynovým kotlom zn. VAILANT + radiátory
- klimatizačné jednotky (chladenie / vykurovanie) v izbách na 2.NP
- kuchynská linka na mieru so vstavanými elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu
- vlastná studňa na pozemku určená na ekonomické zavlažovanie záhrady

VÝHODY POZEMKU A BENEFITY:
- pozemok je situovaný medzi dvoma súbežnými ulicami, čo zabezpečuje maximálne súkromie a komfortný vstup
z oboch strán
- parkovanie: Bezproblémové parkovanie až pre 3 autá priamo na pozemku
- murovaná dielňa: Na pozemku sa nachádza samostatná murovaná stavba využiteľná ako dielňa pre kutila alebo ako
priestranný sklad na záhradnú techniku, lyže, bicykle alebo sezónne prezutie pneumatík pre autá

LOKALITA A OKOLIE:
Obec Malé Leváre ponúka výbornú občiansku vybavenosť a ideálne podmienky na aktívny aj pasívny relax na Záhorí. Rekreačná oblasť a Jazero Rudava: Iba pár minút od domu sa nachádza vyhľadávané veľkoplošné štrkové jazero so širokými piesočnými plážami, borovicovými lesmi a autokempingom.
Lokalita je rajom pre plávanie, vodné športy, rybolov, hubárčenie a letný relax.
Šport a turistika: Okolie je pretkané rovinatými cyklotrasami. V blízkosti nájdete sezónne levanduľové polia Levanduland vo Veľkých Levároch či historické pamiatky ako Habánsky dvor.

Dostupnosť: Okresné mesto Malacky je vzdialené len 8 km a hlavné mesto Bratislava približne 40 km, čo umožňuje rýchle dochádzanie za prácou či kultúrou.

Nehnuteľnosť je aktuálne využívaná vlastníkom ako víkendový dom na rekreáciu.

Cena nehnuteľnosti 189.000,-EUR je konečná cena UŽ VRÁTANE KOMPLETNÉHO ZARIADENIA DOMU ako aj provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu spojeného s prevodom vlastníckych práv nehnuteľnosti na nového vlastníka.

OBHLIADKY: +421 902 620 520
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
159 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
140 €

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet spální:
2

Počet kúpeľní:
1

Terás:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Krb, Lokálne

Plocha pozemku:
504 m²

Zastavaná plocha:
345 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Terasa
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Peter Kostka

K-services

K-services

Strmý vŕšok 164 • 84106, Bratislava-Záhorská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

189,000 € 1189 €/m²

Kontakt na predajcu

Peter Kostka

K-services