72963 (Juu8kOnRgdK) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

HALO reality - Predaj, rodinný dom Blatné, Šarfická ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Blatné • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

285,000 € 2850 €/m²

Poznámka k cene: Konečná cena vrátane služieb HALO reality a provízie.
Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
100 m²

Plocha pozemku:
933 m²
Info
Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: SC-72963:
Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Blatné, na Šarfickej ulici.
Dom s úžitkovou plochou 140 m2 sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 933 m2, ktorý ponúka široké možnosti využitia.

DISPOZÍCIA:
Prízemie:
-vstupná chodba s verandou
-kuchyňa
-špajza
-3 samostatné izby
-kúpeľňa so sprchovým kútom a WC
Podkrovie:
-1 izba s balkónom (manzarda)
Pivnica:
-dom čiastočne podpivničený cca 50 m2 (sklad + kotolňa).

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Dom postavený v roku 1969 z tehly je vo veľmi udržiavanom stave.
V roku 2024 sa uskutočnila výrazná rekonštrukcia:
-kompletná výmena strechy
-nové plastové dvere do pivnice
-nový plynový kotol so zásobníkom
-nové parkety vo všetkých miestnostiach.

Kúrenie je zabezpečené radiátormi.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete:
-elektrina
-plyn
-obecná voda
-kanalizácia
-optický internet.

Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova (cca 50 m2), vhodná na rekonštrukciu a ďalšie využitie.

MESAČNÉ NÁKLADY:
-140€ /mesiac (elektrina, plyn, voda).

LOKALITA:
Obec Blatné ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, pošta, potraviny.
Výborná dostupnosť:
-Senec – 5 km
-Pezinok – 12 km
-Trnava – 18 km
-Bratislava – 30 km .
Rýchle napojenie na diaľnicu D1.

NÁZOR MAKLÉRA:
Udržiavaný dom s veľkými, svetlými izbami a výbornou dispozíciou.
Pozemok so šírkou 18 m a ideálnou dĺžkou ponúka široké možnosti – pestovanie, oddychová zóna, prípadne realizácia stavebného zámeru.
Nehnuteľnosť je vhodná na okamžité bývanie, ako aj na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- sme JEDNOTKA na SLOVENSKOM REALITNOM TRHU, predávame 1 000 nehnuteľností ročne
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 70 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 5500 recenzií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov
- sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate/kupujete jeden-dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 300 aktuálnych ponúk.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
100 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1969

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet pivníc:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
933 m²

Zastavaná plocha:
138 m²

Šírka pozemku:
17 m

Dĺžka pozemku:
56 m

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Pivnica, Garáž
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Tatjana Čapanda

HALO reality Senec

HALO reality, s.r.o.

Krátka 6 • 90301, Senec
Celá ponuka spoločnosti

285,000 € 2850 €/m²

Kontakt na predajcu

Tatjana Čapanda

HALO reality Senec