D-26699 (JuAMx95ywrP) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 05. 05. 2026

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lozorno

Lozorno • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

200,000 € 2222 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Kúpa

Úžitková plocha:
90 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Pre klientov hľadám do ponuky staršie pôvodné alebo čiastočne zrekonštruované rodinné domy. Cena podľa stavu nehnuteľnosti. Lokalita - Lozorno, Zohor, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica, Stupava, Láb, Plavecký Štvrtok a okolie. Neváhajte a kontaktujte ma, ďakujem.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 494 157 alebo na emiliapalkovicova@haloreality.sk. ID dopytu: D-26699

Nehnuteľnosť predávate/kupujete jeden-dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 300 aktuálnych nehnuteľností.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
90 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Emília Palkovičová

HALO reality Malacky

HALO reality, s.r.o.

Sasinkova 1 • 90101, Malacky
Celá ponuka spoločnosti

200,000 € 2222 €/m²

Kontakt na predajcu

Emília Palkovičová

HALO reality Malacky