(Ju1cJ8s_M-e) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Exkluzívne TIMA Real ponúka ne predaj 3 i rodinný dom v Kostolnom

Kostolné • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

168,000 € 250 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
672 m²

Plocha pozemku:
672 m²
Info
Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový podpivničený rodinný dom s podkrovím (manzardkou), dvomi garážami a záhradou v obci Kostolné.

Obec Kostolné s rozlohou 1 010 ha leží medzi dvomi pohoriami. Na juh od obce sa rozprestierajú vrchy Malých Karpát, na severe začínajú Biele Karpaty s vrcholom Veľkej Javoriny s nadmorskou výškou 970 m n. m. Obec Kostolné sa nachádza v nadmorskej výške 209 m n. m. Susedí s obcami Vaďovce, Hrachovište, Krajné a Hrašné. Blízke mestá: Stará Turá (8 km), Myjava (12 km) a Nové Mesto nad Váhom (18 km). Od Bratislava je obec vzdialená približne 110 km.

Výhodou rodinného domu je jeho poloha v tichej časti obce, južne orientovaný slnečný a rovinatý pozemok.

V okolí sa nenachádza žiadna frekventovaná cesta, iba bežná obecná komunikácia. Autobusová zastávka sa nachádza približne 300 m od domu a železničná stanica v susednej obci Vaďovce, vzdialenej približne 1,5 km.

V obci sa nachádza futbalové ihrisko, detské ihrisko, materská škola, základná škola, potraviny a pošta.

Rodinný dom je postavený na pozemku s celkovou výmerou 672 m² (zastavaná plocha a nádvorie 552 m², záhrada 220 m²). Pôdorysná plocha domu je 111 m² a obytná plocha približne 210 m². K nehnuteľnosti prislúchajú aj samostatné stavby – jedna garáž s výmerou 45 m² a druhá garáž s výmerou 20 m².

Dom je pripojený na obecný vodovod a elektrinu (230/400 V). Na pozemku sa nachádza žumpa. Parkovanie je možné pre 3 – 4 autá. Prístup k nehnuteľnosti je po asfaltovej ceste.

Dispozícia a technický stav:

Rodinný dom:
Dom je trojizbový s priestrannou kuchyňou s jedálňou, obývacou izbou, spálňou, kúpeľňou s vaňou a samostatným WC. V pivničných priestoroch sa nachádzajú dve miestnosti – jedna priechodná (kotolňa) a druhá nepriechodná (dreváreň). V podkroví sa nachádza jedna obytná izba – manzardka.

Garáž č. 1:
Veľká murovaná a podpivničená garáž s montážnou jamou a elektrinou 220/380 V. Strecha je sedlová s keramickou krytinou. Z bočnej časti garáže sa nachádza sklad. V pivničnej časti garáže sa nachádzajú dve miestnosti vhodné na uskladnenie zeleniny. Z boku garáže sa nachádza prístrešok, ktorý slúži ako altánok na posedenie a relax.

Garáž č. 2:
Menšia drevostavba so sedlovou plechovou strechou.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Je postavený z tehly. Strecha je valbová s keramickou krytinou. V podkroví sa nachádza jedna murovaná manzardka, pričom zvyšná časť podkrovia slúži ako skladový priestor. Komín je vyvložkovaný.

V dome sú nové plastové okná. Podlahy tvoria keramická dlažba (chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC) a plávajúce podlahy (spálňa, obývacia izba, detská izba). Všetky okná boli vymenené za plastové.

Kúrenie:
Ústredné kúrenie s kotlom na pevné palivo.
Na hranici pozemku sa nachádza sieť zemného plynu, čo umožňuje budúcemu vlastníkovi vybudovať si plynové kúrenie.

Nehnuteľnosť je oplotená.

Na pozemku sa nachádza murovaná údiareň.

Cena je uvedená vrátane realitnej provízie.

Neváhajte nás kontaktovať – obhliadky sú možné 7 dní v týždni.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme kompletný servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností – právne služby, znalecké posudky, dokumenty pre kataster, sprostredkovanie hypoték a poistenia. Naši makléri garantujú seriózny a bezpečný priebeh obchodu.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
672 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok poslednej rekonštrukcie:
2014

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet podzemných podlaži:
1

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
1

Počet pivníc:
2

Počet garáží:
2

Počet vonkajších parkovacích miest:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
672 m²

Zastavaná plocha:
156 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Pivnica, Predzáhradka, Garáž, Vonkajšie parkovacie miesto, Verejné parkovanie

Telekomunikácie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Bc. Patrik Šedivý

TIMA Real, s.r.o.

TIMA Real, s.r.o.

Hlavná 26/34 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

168,000 € 250 €/m²

Kontakt na predajcu

Bc. Patrik Šedivý

TIMA Real, s.r.o.