P073VLJD (JuLq4y_lF3F) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dom - chalupa v Zbudskej Belej

Zbudská Belá
Zbudská Belá • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

75,000 € 915 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
82 m²

Plocha pozemku:
1,605 m²
Info
MEGA realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PREDÁVAJÚCEHO ponúkajú na PREDAJ gazdovský dom – chalupu v obci ZBUDSKÁ BELÁ, ktorá je dokonalým spojením tradičnej architektúry 50-tych rokov a moderného komfortu po rozsiahlej rekonštrukcii. Táto nehnuteľnosť v tichom prostredí okresu Medzilaborce je ideálna ako víkendová chalupa, ale aj na plnohodnotné celoročné bývanie.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

Lokalita: Zbudská Belá (okres Medzilaborce)
Plocha pozemku: 1 605 m2
Zastavaná plocha: 153 m2
Stav: Po rozsiahlej interiérovej rekonštrukcii (r. 2020)
Materiál: Kamenná pivnica, Dom -tehla, strecha pôvodná, udržiavaná a zachovalá (plech)

DISPOZÍCIA DOMU (Úžitková plocha cca 82 m2):

Dom ponúka logické a priestranné usporiadanie:

Vstupná hala (11 m2)
Kuchyňa (12,5 m2) a praktická špajza (4 m2)
Obývacia izba (14,5 m2)
Stredná "kozubová" izba (12 m2) – srdce domu
Priestranná spálňa (19,5 m2)
Kúpeľňa (5 m2) a samostatné WC (2,5 m2)
Bonus: Čiastočné podpivničenie o výmere 20 m2.

REKONŠTRUKCIA A TECHNICKÉ VYBAVENIE:

V roku 2020 prešiel interiér precíznou obnovou, ktorá zahŕňala:

Nové rozvody: Kompletná nová elektroinštalácia.
Povrchy: Nové stierky, betónové potery, kvalitné drevené a keramické podlahy, ošetrený trámový strop.
Okná: Výmena za moderné plastové okná.
Kúrenie: Teplovodný kozub s výmenníkom napojený na radiátory (komín vyvložkovaný nerezom).
Voda a odpad: Ohrev vody elektrickým bojlerom, odpad riešený betónovým septikom.
Vlastné zdroje vody: Na pozemku sa nachádzajú dve studne (jedna pre dom, druhá na úžitkové účely a závlahu).

POZEMOK A LOKALITA:

Rozľahlý, mierne svahovitý, slnečný pozemok s výmerou vyše 16 árov poskytuje dostatok súkromia pre záhradkárčenie alebo relax. Obec Zbudská Belá je známa svojím pokojom, čistým vzduchom a krásnou okolitou prírodou Laboreckej vrchoviny, pričom kompletná vybavenosť mesta Medzilaborce je vzdialená len pár minút cesty.

Zaujímavosť pre kupujúcich: Región je známy svojou pohostinnosťou a zachovanými rusínskymi tradíciami, čo dodáva bývaniu v tejto lokalite neopakovateľnú atmosféru.

Príďte sa presvedčiť o výnimočnej atmosfére tohto domu osobne!

Vladimír JEVČÁK
Tel.: 0908 973 537
Email: vladimir.jevcak@megarealitka.sk
Facebook: Vladimír Jevčák - MEGA Realitka

Realitná kancelária MEGA® je tu pre Vás s tímom skúsených profesionálov, ktorí sa vyznajú v predaji a prenájme nehnuteľností.

Každý klient je pre nás dôležitý, a preto sa k Vám správame s osobným prístupom a pochopením. Dôslednosť, precíznosť a najmä zodpovednosť sú pre nás samozrejmosťou.

Náš tím je plný energie, pripravený Vám pomôcť pri kúpe alebo predaji nehnuteľností s profesionálnym prístupom a ľahkosťou.

V spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou poskytujeme komplexný právny servis týkajúci sa prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam - od prípravy zmlúv až po elektronické podanie do katastra nehnuteľností.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
82 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok poslednej rekonštrukcie:
2023

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Južná

Počet izieb / miestností:
3

Plocha pozemku:
1,605 m²

Zastavaná plocha:
153 m²

Šírka pozemku:
16 m

Dĺžka pozemku:
93 m

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Vladimír Jevčák

Mega realitna kancelaria s.r.o.

Mega realitná kancelária s.r.o

Lackovce 210 • 06601, Lackovce
Celá ponuka spoločnosti

75,000 € 915 €/m²

Kontakt na predajcu

Vladimír Jevčák

člen NARKS
Mega realitna kancelaria s.r.o.