990690 (Juz4xNI4LG7) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Dobré Reality ponúkajú priestranný rodinný dom s altánkom a s garážou

Hokovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

98,000 € 495 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
198 m²

Plocha pozemku:
1,360 m²
Info
Dobré Reality Ponúkajú na predaj priestranný rodinný dom v tichej obci Hokovce, len minútu (cca 1 500 m) od kúpeľného mestečka Dudince, ktoré je známe svojimi unikátnymi liečivými prameňmi a celoročnými wellness službami. Vďaka tejto výnimočnej polohe je nehnuteľnosť ideálna nielen na rodinné bývanie, ale aj na poddnikanie – ako penzión, víkendový dom alebo dvojgeneračné bývanie.
________________________________________
LOKALITA – HOKOVCE
Hokovce sú malá, pokojná obec v okrese Levice s výborným prístupom k mestám aj občianskej vybavenosti. Obec je vyhľadávaná pre kľudné prostredie a bezprostrednú blízkosť kúpeľov Dudince.
Vzdialenosti:
• Dudince: 1 min. / 1,5 km
• Levice: 23 km / cca 20 min
• Veľký Krtíš: 28 km / cca 25 min
• Bratislava: 160 km / cca 1 h 45 min
• Budapešť: 98 km / cca 1 h 20 min
V okolí sa nachádzajú silní zamestnávatelia: Kúpele Dudince, potravinárske prevádzky, poľnohospodárske družstvá, hotely a reštaurácie, podniky v Leviciach (energetika, priemysel, automobilový sektor), aj pracovné možnosti v Maďarsku v rámci prihraničných regiónov.
________________________________________
POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Predná časť domu bola kolaudovaná v roku 1966, zadná prístavba v roku 1978. K nehnuteľnosti je vypracovaný a v katastri zapísaný nový geometrický plán, vďaka čomu je všetko riadne zlegalizované – nehnuteľnosť je bez problémov financovateľná hypotekárnym úverom.

TECHNICKÉ PARAMETRE
• plastové okná a vchodové dvere
• ústredné kúrenie – plynový kotol + radiátory
• vyvložkovaný komín
• krbové kachle – nezávislý zdroj tepla
• elektrina 230/400 V
• plyn
• obecná voda
• kanalizácia
• pevná linka / internet
• vlastná studňa s vodárňou
________________________________________
POZEMOK A EXTERIÉR
Rozľahlý pozemok o výmere 1364 m² ponúka množstvo možností.
Na pozemku sa nachádza:
• altánok
• garáž s montážnou jamou
• dielňa
• skladové budovy, z ktorých jedna má vinnú pivnicu
• upravená kvetná predzáhradka
• parkovacie miesta pred domom
________________________________________
ĎALŠIE VÝHODY
• dom sa predáva so zariadením
• tichá lokalita pri turisticky atraktívnych Dudinciach
• bezproblémová dostupnosť, blízko hlavných dopravných ťahov
• ideálne aj na podnikateľský zámer – ubytovanie, prenájom, chalupa
________________________________________
Kontakt
Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať.
Peter MIKUŠ
0914 705 305
Dobré Reality
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
198 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1972

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Severná

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
1,360 m²

Zastavaná plocha:
220 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Garáž
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Peter Mikuš

DOBRÉ REALITY s. r. o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426 • 97101, Prievidza
Celá ponuka spoločnosti

98,000 € 495 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Peter Mikuš

DOBRÉ REALITY s. r. o.