61368 (JuRO6ZjIZXH) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Apartmánový dom s polyfunkciou, Prešov, Hlavná, pozemok 410 m2

Prešov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1,290,000 € 2150 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
600 m²

Plocha pozemku:
410 m²
Info
TUreality ponúka na predaj meštiansky dom v centre mesta Prešov, v ktorom sa na štyroch NP nachádza 7 bytov, 1 apartmán, obchodné a skladovacie priestory a 1. PP sa nachádzajú priestory, kde v minulosti bola vináreň. V súčasnosti prebieha kompletná rekonštrukcia budovy a dokončovanie bytov. Ku každému z bytov je vytvorené 1 parkovacie miesto a skladovacia kobka. Úžitková plocha domu je 600 m2. V prípade rýchleho jednania je dohoda na cene možná. Energetický certifikát bude vytvorený. PRE VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY NÁS KONTAKTUJTE NA: Ingrid Marcinová - marcinova@tureality.sk alebo Ing. Emanuel Marcin - marcin@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
600 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Iné

Rok výstavby:
1980

Počet nadzemných podlaží:
4

Počet podzemných podlaži:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
410 m²

Zastavaná plocha:
247 m²

Terén pozemku:
Rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ingrid Marcinová

Prešov

TUreality s.r.o.

Masarykova 22 • 080 01, 524140
Celá ponuka spoločnosti

1,290,000 € 2150 €/m²

Kontakt na predajcu

Ingrid Marcinová

Prešov