997023 (JuNYs_K_xv2) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rod. domy - novostavby, Hviezdoslavov

Hviezdoslavov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

429,000 € 3691 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
116.22 m²

Plocha pozemku:
647 m²
Info
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 samostatné 4-izbové rodinné domy - novostavby vo Hviezdoslavove.

Ide o moderné novostavby situované v novo vzniknutej, dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite, ktorá si čoraz viac získava obľubu medzi klientmi hľadajúcimi kvalitné bývanie v blízkosti hlavného mesta. Každý dom predstavuje plnohodnotné, komfortné a moderne riešené bývanie ideálne pre rodiny, ktoré ocenia kombináciu priestoru, súkromia a kvalitného technického prevedenia.

Táto ponuka je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú nové bývanie s dôrazom na modernú architektúru, praktickú dispozíciu a strategickú polohu. Domy ponúkajú dostatok priestoru pre každodenný život aj relax, pričom ich umiestnenie zabezpečuje pokojné bývanie mimo mestského ruchu, no zároveň s výbornou dostupnosťou.

Každý dom disponuje vlastným priestranným pozemkom, ktorý poskytuje ideálne možnosti na vytvorenie záhrady, oddychovej zóny, terasy či priestoru pre rodinné aktivity. Kombinácia novostavby, veľkorysého pozemku a výbornej lokality robí z tejto ponuky výnimočnú príležitosť na kvalitné bývanie.

Veľkým benefitom je samotné prevedenie domov v stave holodom, ktoré umožňuje novému majiteľovi dokončiť interiér presne podľa vlastných predstáv, vkusu a štandardu.

• VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI

Každý rodinný dom disponuje úžitkovou plochou 116,22 m², ktorá ponúka dostatok priestoru pre komfortné rodinné bývanie. Dispozícia domu je navrhnutá s dôrazom na praktickosť, vzdušnosť a prirodzené presvetlenie interiéru.

Zastavaná plocha každého domu je 163,58 m² a majú terasy o výmere 15,09 m².

Každý dom je situovaný na priestrannom pozemku o výmere 647 m², čo poskytuje nadštandardný priestor na realizáciu záhrady, oddychovej zóny, bazéna alebo rodinných aktivít. Takto veľkorysý pozemok zároveň zabezpečuje dostatok súkromia a komfortu.

Dispozícia domu zahŕňa vstupnú predsieň, chodbu, priestrannú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou s výstupom na terasu, 2 samostatné kúpeľne, samostatnú toaletu, 3 samostatné izby, technickú miestnosť - viď. pôdorys.

• STAV NEHNUTEĽNOSTI A TECHNICKÉ RIEŠENIA

Ide o moderné novostavby, ktoré sa predávajú v stave holodom, čo dáva budúcemu majiteľovi jedinečnú možnosť dokončiť si bývanie presne podľa vlastných predstáv a potrieb.

Domy sú napojené na inžinierske siete:
• elektrina
• verejný vodovod
• kanalizácia

Technické vybavenie zahŕňa:
• elektrické podlahové kúrenie
• tepelné čerpadlo

Tieto riešenia zabezpečujú komfortné, moderné a energeticky efektívne bývanie s dôrazom na úsporu nákladov a vysoký štandard bývania.

• POZEMOK

Pozemok o výmere 647 m² predstavuje výrazný benefit tejto ponuky. Poskytuje dostatok priestoru nielen pre praktické využitie, ale aj pre oddych a relax v súkromí vlastného domova.

Je ideálny na vytvorenie záhrady podľa vlastných predstáv, detského ihriska, letnej terasy alebo pokojnej oddychovej zóny. Veľkorysá rozloha umožňuje realizovať aj náročnejšie exteriérové riešenia bez kompromisov.

• LOKALITA A DOSTUPNOSŤ

Obec Hviezdoslavov patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality v okolí Bratislavy, najmä vďaka svojej strategickej polohe a dynamickému rozvoju. Ide o modernú a rozrastajúcu sa obec, ktorá ponúka ideálne podmienky pre pokojné rodinné bývanie v kombinácii s výbornou dostupnosťou do mesta.

Jedným z najväčších benefitov tejto lokality je rýchle napojenie na rýchlostnú cestu R7, ktorá zabezpečuje komfortné a časovo efektívne spojenie s Bratislavou. Vďaka tomu je dochádzanie za prácou, školou či službami mimoriadne pohodlné a bez zbytočných komplikácií.

V krátkej vzdialenosti sa nachádzajú aj mestá ako Šamorín či Dunajská Streda, ktoré poskytujú kompletnú občiansku vybavenosť – školy, škôlky, obchody, zdravotné služby, reštaurácie či možnosti športového a kultúrneho vyžitia. Táto kombinácia robí lokalitu mimoriadne atraktívnou pre rodiny aj aktívnych ľudí.

Hviezdoslavov zároveň ponúka príjemné a pokojné prostredie s dôrazom na kvalitu života. Novovybudované ulice, moderná zástavba a rastúca infraštruktúra vytvárajú ideálne podmienky pre dlhodobé bývanie.

Okolie je charakteristické množstvom zelene, otvoreným priestorom a pokojnou atmosférou, ktorá poskytuje ideálny únik od mestského ruchu. Lokalita je vhodná na prechádzky, športové aktivity či trávenie voľného času s rodinou.

Výborná dostupnosť, rastúci potenciál oblasti a kvalitné bývanie robia z tejto ponuky výnimočnú investíciu do budúcnosti.

• CENA NEHNUTEĽNOSTI
Cena každého rodinného domu predstavuje 429.000 €,-/celkom.

KONTAKT
CALL CENTRUM
Veronika Konkoly
+421 951 780 731
asistent@allinclusivereal.sk

ALL INCLUSIVE REAL Vám poskytne komplexné a profesionálne služby pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. V spolupráci s naším hypotekárnym partnerom Vám zaistíme najvýhodnejšie finančné riešenie pre Vašu nehnuteľnosť.

Vďaka našej externej spolupráci s renomovanou právnou kanceláriou, ako aj internému právnemu tímu, Vám zaručujeme vysoko kvalitný a nadštandardný právny servis, ktorý zabezpečí bezproblémový priebeh celého procesu.

Naša kancelária je hrdým členom najväčšieho združenia realitných kancelárií – REALITNÁ ÚNIA, a zaväzuje sa dodržiavať najprísnejšie štandardy a zásady kvality v poskytovaní našich služieb. Okrem toho je naša kancelária poistená pre prípad zodpovednosti za spôsobené škody, čím garantujeme našim klientom maximálnu bezpečnosť a ochranu.

Nehnuteľnosť bola pripravená s homestaging oddelením a odprezentovaná s profesionálnym fotografom a kameramanom našej spoločnosti. Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.

Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
116.22 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2025

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
4

Energetický certifikát budovy:
A

Plocha pozemku:
647 m²

Zastavaná plocha:
163.58 m²

Terén pozemku:
Rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

András Horváth

ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.

ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o

Hlavná 5599 • 92901, Dunajská Streda
Celá ponuka spoločnosti

429,000 € 3691 €/m²

Kontakt na predajcu

András Horváth

ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.