45 (JuoIjPjj4Co) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

AB ESTATE / Rodinný dom na predaj Staré Hory ! 970m2 pozemok

Staré Hory • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

189,000 € 1050 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
180 m²

Plocha pozemku:
970 m²
Info
Dom v Starých Horách, ktorý má atmosféru, potenciál aj lokalitu, aká sa objavuje len zriedka.

Realitná kancelária AB Estate Vám ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom v obľúbenej horskej lokalite Staré Hory, ktorá patrí medzi vyhľadávané miesta nielen pre klientov z Banskej Bystrice, ale čoraz viac aj pre záujemcovz iných regiónov hľadajúcich pokoj, prírodu a únik od mestského ruchu.

Výnimočnosťou tejto ponuky je aj fakt, že nehnuteľnosť je na liste vlastníctva vedená ako rodinný dom, čo predstavuje veľkú výhodu aj pri financovaní prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Dom sa nachádza na krásnom pozemku s výmerou 970 m² a ponúka ideálnu kombináciu bývania, rekreácie aj investičného potenciálu.

Čo Vás na dome poteší:

5 samostatných izieb
na pozemku je taktiež studňa
možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv

Nehnuteľnosť je ideálna pre klienta, ktorý hľadá dom s charakterom a chce si ho dokončiť presne podľa svojho štýlu.

Staré Hory patria medzi lokality, kde sa rodinné domy objavujú na predaj len veľmi zriedka. Kombinácia horského prostredia, výbornej dostupnosti do Banskej Bystrice a pokojnej atmosféry robí z tejto ponuky výnimočnú príležitosť či už na trvalé bývanie, víkendový oddych alebo investíciu do budúcna.

Miesto, kde ráno počujete prírodu namiesto ruchu mesta.
Miesto, ktoré si zamilujete po prvej návšteve :)
Pre viac informácii nás prosím kontaktuje na tel.číslo 0918040650

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
180 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
970 m²

Zastavaná plocha:
120 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Technická miestnosť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

AB Estate

AB ESTATE

AB ESTATE

Janka Kráľa 7 • 97401, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

189,000 € 1050 €/m²

Kontakt na predajcu

AB Estate

AB ESTATE