(Ju739TJfVH4) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

6-izbový dom na bývanie aj investíciu – turistická oblasť Kokava nad Rimavicou okr Poltár

Dobšinského
Kokava nad Rimavicou • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

84,000 € 420 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
200 m²

Plocha pozemku:
500 m²
Info
Výnimočná príležitosť v Kokave! Veľký dom za skvelú cenu

Kokava nad Rimavicou (okr. Poltár)

Hľadáte priestranný dom s potenciálom, ktorý môžete okamžite využívať na bývanie aj prenájom?
Práve ste ho našli.

PREČO TENTO DOM?

6 izieb = dostatok priestoru pre veľkú rodinu alebo 2 domácnosti
2 kuchyne = ideálne pre dvojgeneračné bývanie alebo prenájom
Možnosť okamžitého bývania – predáva sa zariadený
Turistická lokalita = potenciál zárobku (krátkodobý prenájom)

PARAMETRE

Úžitková plocha až 200 m²
Zastavaná plocha 108 m²
Balkón, pivnica, kotolňa, podkrovie
Garáž, dvor, záhrada, studňa

TECHNICKÝ STAV

Pevná tehlová stavba
Zachovalý, suchý dom
Plynové kúrenie + možnosť kúrenia drevom
Všetky inžinierske siete

Dom je plne funkčný – bývajte hneď, rekonštruujte postupne

LOKALITA, KTORÁ ZARÁBA AJ ODDYCHUJE

Blízko centra + príroda na dosah.
Len pár minút od Lyžiarske stredisko Kokava-Línia – ideálne pre turistov aj prenájom.

CENA: 84 000 €

Takéto domy v tejto lokalite sa dlho neohrejú.
Ak hľadáte priestor + potenciál, toto je jasná voľba.

Volajte TERAZ: 0944 438 792
Kompletný právny servis
Pomoc s financovaním

Nečakajte, kým vám túto príležitosť niekto vyfúkne.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
200 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
150 €

Druh domu:
Dvojgeneračný

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet spální:
2

Počet kúpeľní:
1

Počet balkónov:
1

Počet garáží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zdroj tepla:
Zemný plyn

Vykurovanie:
Ústredné, Lokálne

Plocha pozemku:
500 m²

Zastavaná plocha:
108 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Vybavenie:
Balkón, Garáž, Technická miestnosť, Záhrada

Telekomunikácie:
Telefón, Internet

Doprava:
Diaľkový autobus, Vlak
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Miroslav Líška

DM Notrereality, s. r. o.

DM Notrereality, s. r. o.

Ulica Št. Moyzesa 50 • 98401, Lučenec (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

84,000 € 420 €/m²

Kontakt na predajcu

Miroslav Líška

DM Notrereality, s. r. o.