(JuSQ1L_5pN_) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 29. 01. 2026

3 izbový rodinný dom Trenčín - Opatová, kompletná rekonštrukcia

10. apríla
Trenčín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

245,000 € 2042 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
120 m²

Plocha pozemku:
301 m²
Info
Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne časť Opatová .
Rodinný dom je po kompletnej rekonštrukcii, dom ponúka moderné bývanie s novými rozvodmi, novými oknami,
novými podlahami , novou kúpeľňou, kuchynskou linkou, nové intereriové dvere, nová elektroinštalácia, bodové svetlá, pripravené na okamžité nasťahovanie.
Vek domu je 50 rokov, stropy sú betónové, možnosť vybudovať v podkroví ďalšie izby.
Dom má nové zateplenie, novú fasádu , upravený pozemok, čo zaručuje nízke prevádzkové náklady .
Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrika, mestská voda, kanalizácia, plyn.
Pozemok vrátane zastavanej plochy je 301 m2.
Kúpou ihneď k dispozícii.
Možnosť platby aj cez HÚ.
Bližšie informácie na tel. čísle 0915 974 654
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
120 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1970

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Západná

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet podzemných podlaži:
1

Počet izieb / miestností:
3

Počet spální:
1

Počet kúpeľní:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
301 m²

Zastavaná plocha:
143 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Pivnica, Terasa
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Alica Vašičková

A & M reality, s. r. o.

A & M reality, s. r. o.

Soblahovská 2A/7262 • 91101, Trenčín (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

245,000 € 2042 €/m²

Kontakt na predajcu

Alica Vašičková

A & M reality, s. r. o.