(JuZLwA-kXS9) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Záhradná chatka, Dubnica n/V, Lieskovec, 765 m2

Lieskovec
Dubnica nad Váhom • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

28,000 € 609 €/m²

Základné informácie

Druh:
Záhradná chatka

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
46 m²

Plocha pozemku:
765 m²
Info
Na predaj záhradná chatka s krásnym pozemkom v záhradkárskej oblasti Lieskovec v Dubnici nad Váhom. Pozemok má výmeru 765 m² a zastavaná plocha chatky je 23 m². Chatka je podpivničená a na pozemku sa nachádza aj samostatná betónová pivnica, nad ktorou je vybudovaný drevený altánok s krbom a príjemným posedením, ideálnym na oddych, grilovanie či stretnutia s rodinou a priateľmi.
Terén pozemku je kaskádovitý a nachádza sa na ňom množstvo ovocných stromov a drevín, ako jabloň, hruška, čerešňa, višňa, slivka či vinič. Súčasťou pozemku je aj záhradka vhodná na pestovanie zeleniny. Na pozemok je privedená úžitková voda zo spoločného rezervoára. Elektrina 220/380 V je zavedená v chatke aj v altánku. WC je suché. Celý areál záhradkárskej oblasti je oplotený a poskytuje pokojné prostredie na relax a oddych v prírode. Prístup autom je možný približne 30 metrov od pozemku.
Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0940 858 937.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
46 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Rok výstavby:
1981

Typ konštrukcie:
Drevená

Počet nadzemných podlaží:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Krb

Plocha pozemku:
765 m²

Zastavaná plocha:
23 m²

Terén pozemku:
Prevažne rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Zuzana Havrila Divincová

AXIOS REAL, s. r. o.

AXIOS REAL, s. r. o.

J. Weisseho 2790/16A • 91501, Nové Mesto nad Váhom (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

28,000 € 609 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Zuzana Havrila Divincová

AXIOS REAL, s. r. o.