(Jungcms47RY) Aktualizovaný: 20. 05. 2026 1. publikácia: 20. 05. 2026

Súkromná záhrada s chatkou v srdci Trnávky – miesto, kde zabudnete, že ste v Bratislave

Bočná
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

89,000 € 342 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
260 m²

Plocha pozemku:
271 m²
Info
REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti Bratislava – Ružinov / Trnávka.

Súčasťou prezentácie nehnuteľnosti sú aj ilustratívne vizualizácie, ktoré slúžia na predstavenie možného budúceho využitia a atmosféry priestoru. Vizualizácie nemusia zobrazovať aktuálny reálny stav nehnuteľnosti.

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá pokoj, súkromie a zeleň priamo v meste. Miesto, kde si po práci viete vyložiť nohy, ugrilovať večeru, vypiť rannú kávu pod stromami alebo jednoducho na chvíľu vypnúť od ruchu Bratislavy.

Pozemok pôsobí mimoriadne príjemne najmä vďaka dospelej zeleni a ovocným stromom, ktoré vytvárajú atmosféru skutočnej mestskej oázy.

Základné informácie
výmera záhrady: 256 m²
zastavaná plocha a nádvorie: 15 m²
celková výmera pozemkov: 271 m²
rekreačná chatka so súpisným číslom
druh stavby: budova pre šport a rekreačné účely
pozemok sa nachádza v zastavanom území obce
elektrina 230 V
studňa
podpivničenie
celoročný prístup
prístup pešo približne 100 m od parkovania
udržiavaný stav
bez tiarch
O chatke
Samotná interiérová časť chatky ponúka približne 8 m² úžitkovej plochy, doplnená je o príjemnú terasu a pivničné priestory. Celá stavba pôsobí veľmi útulne a zachovalo, pričom interiér si ponechal pôvodný drevený charakter s tatranským profilom.

Nehnuteľnosť je vhodná:

na víkendovú rekreáciu,
záhradkárčenie,
oddych v prírode,
prípadne ako skromné zázemie na občasné celoročné využitie.
Lokalita
Trnávka patrí medzi mimoriadne vyhľadávané mestské časti práve kvôli kombinácii výbornej dostupnosti a pokojnej atmosféry. Záhradkárska oblasť ponúka súkromie, množstvo zelene a zároveň rýchly prístup do centra mesta.

V okolí sa nachádzajú rekreačné chatky aj objekty využívané na dlhodobejšie bývanie.

Text, fotografie aj vizualizácie sú autorským vlastníctvom REALDUSTRY. Akékoľvek kopírovanie alebo preberanie bez súhlasu je zakázané.

Ak aj Vy uvažujete nad predajom podobnej nehnuteľnosti, radi Vám pomôžeme s profesionálnou prezentáciou, marketingom aj kompletným predajom. REALDUSTRY – Reality, ktoré dávajú zmysel.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
260 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok poslednej rekonštrukcie:
2021

Typ konštrukcie:
Drevená, Tehlová, Kamenná

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
271 m²

Zastavaná plocha:
15 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Terasa, Pivnica, Verejné parkovanie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Barbara Hellebrandt

Realdustry sro

Realdustry sro

Račianska 88 B • 83102, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

89,000 € 342 €/m²

Kontakt na predajcu

Barbara Hellebrandt

Realdustry sro