8643 (JuDLqjtPs7a) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 22. 05. 2026

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj záhradná chatka s pozemkom 391 m2, Návojovce, okres Partizánske

-
Partizánske • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

32,000 € 1684 €/m²

Základné informácie

Druh:
Záhradná chatka

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
19 m²

Plocha pozemku:
391 m²
Info
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj záhradnú chatku so zastrešenou terasou a pozemkom v záhradkárskej osade v obci Návojovce.

Vybavenie chatky:

Chatka sa predáva komplet zariadená. V interiéri sa nachádza konferenčný stolík, rozkladací gauč, manželská posteľ, válenda, komody.

Rozloha pozemku : 391 m²
Inžinierske siete: užitková voda na polievanie, elektrika 230V

Technický stav:
Záhradná chatka predstavuje drevenú stavbu postavenú na betónovom základe s kompletným podpivničením o rozlohe 19 m². Strecha je riešená pozinkovaným plechom a terasa má hliníkovú strechu. Objekt obsahuje vstupnú menšiu chodbu a jednu obytnú miestnosť, pričom v suteréne sa nachádza kuchynský kútik, komora a zastrešená terasa. Chatka je napojená na elektroinštaláciu 230V. Celý pozemok s rozlohou 391 m² má prevažne rovinatý charakter s vytvorenými kaskádami a je vybavený úžitkovou vodou určenou na polievanie. Slnečný pozemok je osadený okrasnými drevinami a kríkmi, medzi ktorými sa nachádzajú ríbezle, maliny a egreše, ako aj ovocné stromy vrátane čerešne, vyšne, jablone, slivky a marhuľe.

Lokalita:
Táto záhrada s chatkou sa nachádza v privilegovanej polohe na konci záhradkárskej osady, kde poskytuje priamy kontakt s horským prostredím a nádherné výhľady na okolitú krajinu. Lokalita ponúka vynikajúcu dostupnosť prostredníctvom spevnenej cesty vhodnej pre motorové vozidlá s možnosťou parkovania priamo pri záhrade, čo zabezpečuje pohodlný prístup a praktické využitie nehnuteľnosti. K dispozícii je aj veľké parkovisko pred záhradkárskou osadou, ktorá poskytuje dodatočné možnosti státia. Výhodou polohy je blízkosť mesta Partizánske, ktoré zabezpečuje dostupnosť všetkých potrebných služieb a občianskej vybavenosti v rozumnej vzdialenosti.

Platba je možná v hotovosti.
Cena nehnuteľností: 32000 € (cena je vrátane kompletného realitného a právneho servisu).
Ak Vás moja ponuka oslovila, rada Vás privítam na osobnej prehliadke záhrady ktorú Vám zabezpečíme na čísle 0905 773 959 alebo ma kontaktujte emailom: svecova@spektrumreality.sk
Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, poplatky za overenia podpisov u notára.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
19 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet podzemných podlaži:
1

Počet izieb / miestností:
1

Terás:
1

Počet pivníc:
1

Plocha pozemku:
391 m²

Zastavaná plocha:
19 m²

Terén pozemku:
Prevažne rovinatý

Vybavenie:
Terasa, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Dajana Švecová

Realitné kancelárie, s. r. o.

Realitné kancelárie

Pribinova 4 • 811 09, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

32,000 € 1684 €/m²

Kontakt na predajcu

Dajana Švecová

Realitné kancelárie, s. r. o.