998105 (JugQiYBfgT0) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 20. 05. 2026

PREDAJ, Rekreačná chata, 663m2 pozemok, Nižný Klátov, Košice-okolie

Nižný Klátov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

107,900 € 6347 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
17 m²

Plocha pozemku:
663 m²
Info
KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu so záhradou v blízkosti Košíc v Nižnom Klátove.

Chata je postavená na pozemku o rozlohe 663 m2.Chata je murovaná, v pôvodnom stave, s udržiavaným okolím. Má možnosť napojenia na elektrinu a na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Na ostatné inžinierske siete chata napojená nie je. Autom je možné prísť až k chate (posledný úsek po štrkovej ceste).

Veľká výhoda – potenciál prístavby: okolité chaty v lokalite sú výrazne väčšie, čo dáva možnosť pôvodnú chatu nahradiť alebo rozšíriť o podstatne väčšiu stavbu. Kupujúci tak získava pripravený rekreačný pozemok s už zavedenou elektrinou a vlastnou studňou.

Lokalita: Ideálna poloha v tichej chatovej oblasti obce Nižný Klátov, len cca 12 minút autom od krajského mesta Košice.

KC chaty: 107 900 € (cena je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti).

Tešíme sa na obhliadku.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
17 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

Rok kolaudácie:
1980

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
663 m²

Zastavaná plocha:
17 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Pivnica, Vonkajšie parkovacie miesto
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Ľubomír Korijkov

KORIJKOV & AGENTS

KORIJKOV & AGENTS

Mlynská 28 • 04001, Košice
Celá ponuka spoločnosti

107,900 € 6347 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Ľubomír Korijkov

KORIJKOV & AGENTS