23000244 (JuVVk7UluPc) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

Predaj chalupy v krásnom prostredí Bielych Karpát pri Starej Turej

Stará Turá • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155,000 € 1013 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
153 m²

Plocha pozemku:
828 m²
Info
Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice.

Táto celoročne obývateľná chalupa stojí na pozemku o výmere 828 m2 a na pozemku sa nachádzajú tieto inž. siete: voda (studňa), elektrika a žumpa. Zastavaná plocha tejto dvojpodlažnej chalupy je 129 m2 a úžitková plocha je cca 153 m2. Chalupa má vlastnú stenu, ktorá je pripojená k susednému domu rovnako s vlastnou stenou. Chalupa má pôdorysné základy 16 m x 5 m.

Chalupa sa skladá zo staršej časti z roku 1950 a novšej časti z roku 2015 (2015 až 2017) a dispozíciu tvorí:

Prízemie: vstupná letná kuchyňa s výstupom do menšieho dvora, komora, kúpeľa s WC, kuchyňa, izba, obývacia izba, z ktorej sa schodmi ide do podkrovia, kde je izba s balkónom

Poschodie: tri izby, do ktorých sa ide schodami z letnej kuchyne

Technické informácie:

- Murovaná chalupa (tehlová stavba)

- Nová strecha z ľahkej strešnej krytiny

- Nové drevené okná

- Zateplenie polystyrénom

- Nové elektrické rozvody

- Dva krby na pevné palivo s prieduchmi na prízemí aj poschodí

Chalupa stojí v prekrásnom prostredí kopaníc a je súčasťou malej samostatnej lokality uprostred kopaničiarskych lazov, kde sa nachádza len 5 susedných domov čo poskytuje maximálne tiché prostredie a malú komunitu susedov. Krásny pozemok plný nielen ovocných stromov vytvára dokonalú oázu pre dokonalý oddych a rekreáciu od mestského života. K pozemku vedie prístupová komunikácia priamo ať zo Starej Turej. Lokalitu Súš spája pravidelný autobusový spoj zo Starej Turej, ktorý má zastávku v dolnej časti Súše.

Nádherná príroda Bielych Karpát spolu s Topoleckou dolinou a Veľkou Javorinou v tesnom dosahu chalupy poskytujú skvelé podmienky na turistiku, hubárčenie a bicyklovanie či inú formu rekreácie. Lokalita súšarského potoka uprostred rozsiahlych lúk a pasienkov plných vzácnych rastlín a zvierat s krásnym výhľadom na okolité kopce dotvára celkový úžasný pocit.

Cena je 155.000,- EUR
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
153 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Plocha pozemku:
828 m²

Zastavaná plocha:
129 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Vybavenie:
Balkón, Terasa
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Darina Dlapová

Urban & Partner spol. s r.o.

Urban & Partner, spol. s r.o

Sabinovská 6 • 821 02, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

155,000 € 1013 €/m²

Kontakt na predajcu

Darina Dlapová

Urban & Partner spol. s r.o.