Predáme skvelú chalupu-drevenicu, kde je súkromie, pokoj a nádherné prostredie.
Ak potrebujete utiecť z mesta preč od ľudí a denného stresu, toto je miesto , kde sa budete cítiť skvelo. Polhodinka cesty z SNV. Pravidelný autobus až do dediny, taktiež je tu obchod s potravinami a množstvo vášnivých chalupárov. Celé prostredie je pekne zadbané, upravené. Radosť pozerať na tie dreveničky, chalúpky a hory dookola. Hubársky raj .V tejto časti je iba majoritné obyvateľstvo a totálny kľud.
Majiteľ predáva s ťažkým srdcom kôli zdravotným dôvodom, inak by to nikdy nepustil z ruky. Je tam odrobené kopec poctivej manuálnej práce a preto Drevenica je v ideálnom stave, aby si ju majiteľ mohol dokončiť podľa seba.
Z rekonštrukčných prác spomeniem novú elektroinštaláciu, domurované steny, zaizolované základy, priznané kamenné a drevené steny(krasota),zateplená strecha, namaľovaný plech na streche( starší poctivý bez chýb), zobytnené podkrovie, príprava na kúpeľňu alebo saunu. Pozemok je oplotený a o veľkosti zhruba 600m2, na pozemku je zopár ovocných stromov, kríky s červenými a bielymi ríbezlami, studňa. Vedlajšia budova je riešená ako kúpeľňa s možnosťou výstavby wellness a pod. Nehnuteľnosť nemá zavedené odpadové vody, ani priamy prívod vody do domu. Ale dá sa to pekne porobiť, pitnej vody je všade naokolo dostatok.
Nový majiteľ nemusí investovať veľa peňazí, treba sa len pustiť do dokončenia domčeka aj pozemku. Ak si viete predstaviť, že na víkend sa zoberiete na chalupu, zakúrite si drevom, navaríte v kuchynskej peci fajnu lakocinku a pritom radi niečo 'podlubete', tak toto je perfektné miesto pre Vás. V jednoduchosti je krása, tak žili aj ľudia dávno pred nami. Dnes už je to vzácnosť , ozaj výnimočná chalupa. Tu nájdete Smart riešenia overené vekmi.
Je tu pripravené náradie, materiál, aj nové postele. Stačí prísť a pokračovať v úpravách. V dedine sa tiež nájdu ochotní ľudia pomôcť.
Priďte sa pozrieť, čo sa tu dá vytvoriť. Volajte 0944645903, Also in english.