(JuD8KjU3hNz) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Chata na Zemplínskej šírave - časť Kaluža

Kaluža • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

111,000 € 721 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chata, drevenica, zrub

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
154 m²

Plocha pozemku:
201 m²
Info
Ponúkame Vám skvelé miesto na oddych pri Zemplínskej šírave

Murovaná trojpodlažná chata v obľúbenej lokalite **Zemplínska šírava – Kaluža**, vzdialená len 12 km od Michaloviec, ponúka ideálne spojenie pokoja, prírody a výbornej dostupnosti.

Chata je obklopená množstvom zelene, ktorá vytvára príjemnú atmosféru pre relax, víkendové pobyty aj letné večery s rodinou či priateľmi.

Ak hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete od každodenného ruchu, práve ste ho našli.

- pohodlný prístup po novej asfaltovej ceste
- mierne svahovitý pozemok
- výmera pozemku: 225 m²
- zastavaná plocha: 43 m²

Dispozícia chaty:
prízemie – hala s otvorenou kuchyňou, sprcha a WC
1. poschodie – 2 samostatné spálne, z jednej výstup na lodžiu
podkrovie – 1 veľká izba

Chata je napojená na:
vodovod
kanalizáciu
elektrinu
ohrev vody zabezpečuje bojler.

Ideálne miesto na víkendový oddych, letnú rekreáciu alebo investíciu na prenájom.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
154 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Pórobetón (Ytong)

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
201 m²

Zastavaná plocha:
47 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Vybavenie:
Verejné parkovanie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Bc. Patricie Kadlec Lukáčová.

OBCHOD REALITY, s. r. o.

OBCHOD REALITY, s. r. o.

Severná 3840/16 • 07101, MICHALOVCE (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

111,000 € 721 €/m²

Kontakt na predajcu

Bc. Patricie Kadlec Lukáčová.

OBCHOD REALITY, s. r. o.