61381 (Jug9Fidsf1V) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

Chata Hrhov

Hrhov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

76,000 € 691 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
110 m²

Plocha pozemku:
4,900 m²
Info
TUreality ponúka na predaj krásnu rekreačnú chatu v záhradkárskej oblasti obce Hrhov
Vaša súkromná oáza pokoja, kde sa zastavil čas
Hľadáte miesto, kde ráno namiesto budíka počujete len šum lístia a večer Vás uspáva praskanie dreva v krbe? Táto čarovná rekreačná chata v obci Hrhov nie je len stavbou, je to brána do sveta, kde stres a mestský zhon nemajú miesto.
Absolútne súkromie v objatí prírody
Predstavte si pozemok taký rozľahlý (takmer 5 000 m²), že Vaším jediným spoločníkom bude pokojná scenéria Slovenského krasu. Chata je citlivo osadená v srdci parcely, dostatočne ďaleko od prístupovej cesty, aby Vám zaručila nadštandardný pocit bezpečia a súkromia. Vďaka neobhospodarovaným susedným pozemkom sa tu stante neviditeľným pre okolitý svet.
Domov s vôňou dreva a histórie
• Interiér s dušou: Horné izby sú obložené vzácnym orechovým a čerešňovým drevom, ktoré chate dodáva neopakovateľnú hrejivú atmosféru a vôňu.
• Magické výhľady: Dva balkóny Vám ponúknu panoramatické pohľady na okolitú krajinu a majestátny Slovenský kras, ktoré Vás nikdy neomrzia.
• Pôžitok v každom detaile: Súčasťou je unikátna vínna pivnica z tufového kameňa, ideálna na uskladnenie pokladov z miestnych viníc.
• Spoločné chvíle: Či už v priestrannej hale pri krbe alebo vonku pod krytým posedením (18 m²), oheň bude vždy centrom Vašich stretnutí s rodinou a priateľmi.
Dokonalý únik, stále na dosah
Hoci sa budete cítiť ako na konci sveta, civilizácia je prekvapivo blízko. Do Rožňavy to máte len 14 minút a Košice sú vzdialené polhodinku cesty, čo z tejto chaty robí ideálne miesto na víkendové úteky aj dlhší relax. Blízkosť iných miest a obcí: Rožňava: 22 km ,Moldava nad Bodvou: 20 km (cca 13 min), Košice: 46 km (cca 35 min), Košice – Šaca: 33 km (cca 25 min).
Technické detaily pre tvoj pokoj:
• Priestor: Obytná plocha cca 110 m² rozložená na dvoch podlažiach.
• Vybavenie: Chata sa predáva s väčšinou zariadenia, pripravená na Vaše prvé sny.
• IS: Elektrina 220/380 V, ústredné kúrenie na tuhé palivá a nádrž na dažďovú vodu (2-3 m³).
Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a pocíť tú energiu. Pozri si video: www.youtube.com/watch?v=aR4QW1em9qo
Pre viac informácii ma kontaktujte: skubik@tureality.sk, +421 41 3217800
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
110 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Lokálne

Plocha pozemku:
4,900 m²

Zastavaná plocha:
110 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Matej Skubík

TUreality centrála spoločnosti

TUreality s.r.o.

TUreality s.r.o., Hálkova 33 • 010 01, 517402
Celá ponuka spoločnosti

76,000 € 691 €/m²

Kontakt na predajcu

Matej Skubík

TUreality centrála spoločnosti