(JuyGz61Kjzd) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Šancová
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

219,900 € 4352 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
50.53 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a pivnicou na Šancovej ulici v blízkosti Račianskeho mýta.

Byt o výmere 50,53 m2 s pivnicou sa nachádza na zvýšenom prízemí zrekonštruovaného bytového domu. K bytovému domu prislúcha oplotený vnútroblok so záhradou len pre rezidentov.

Dispozícia: veľká vstupná chodba, kúpeľna, samostatná kuchyňa, špajza, obytná izba. K bytu prislúcha samostatná pivničná kobka, spoločná bicykliareň, spoločná oplotená záhradka.

+ možnosť prerobenia na 2 izbový byt
+ klimatizácia
+ vysoké stropy
+ výborná dostupnosť MHD
+ dopravný uzol, frekventované miesto, roh ulíc Mýtna/ Šancová/ Legionárska/ Račianska
+ pešia dostupnosť do centra
+ billa, samoška do 3 min chôdze
+ kaviareň priamo v bytovom dome
+ kompletná občianska vybavenosť priamo v okolí bytového domu
+ stabilná a rastúca hodnota nehnuteľností v lokalite

Cena 219 900 euro vrátane provízie rk, právneho a hypotekárneho servisu.

PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK:
www.INCORP.sk
info@incorp.sk
+421 902 67 22 11 / +421 905 250 171
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
50.53 m²

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
6

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
2

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

incorp .

incorp

incorp

Trnavská cesta 13 • 83104, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

219,900 € 4352 €/m²

Kontakt na predajcu

incorp .

incorp