1336 (JuN35QxYymQ) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

Veľkoryso riešený 3-izbový tehlový byt s výbornou polohou pri centre mesta – Lučenec

Malinovského
Lučenec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

85,000 € 1105 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
76.9 m²
Info
Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt na ulici Maršála Malinovského v Lučenci, ktorý zaujme najmä svojou priestrannosťou, dispozíciou a pokojnou lokalitou plnou zelene. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z 5 v zateplenom tehlovom bytovom dome a ponúka komfortnú výmeru až 76,9 m².

Nehnuteľnosť je v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave, čo novému majiteľovi ponúka ideálnu príležitosť vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv, vkusu a potrieb.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s kuchynskou linkou, sporákom a praktickou špajzovou skriňou, ďalej z troch obytných miestností – obývacej izby s prechodom do veľkej slnečnej miestnosti, ktorú je možné jednoduchou úpravou rozdeliť na dve samostatné izby, keďže disponuje dvoma oknami. Ďalšia izba je aktuálne využívaná ako spálňa. Súčasťou bytu je tiež murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC.

Byt má murované jadro, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Na podlahách sa nachádza PVC v chodbe a kuchyni, v izbách sú zachovalé drevené parkety, ktoré dodávajú interiéru príjemnú atmosféru. K bytu prislúcha aj murovaná pivničná kobka v suteréne bytového domu.

Mesačné náklady na bývanie sú približne do 200 €. Správcom bytového domu je SBD.

Tehlový bytový dom prešiel viacerými rekonštrukciami – je zateplený, má zrekonštruovanú strechu, vstupné dvere na elektromagnetické otváranie na čip a tiež kamerový systém, čo prispieva k vyššiemu komfortu a bezpečnosti bývania.

Lokalita ponúka príjemné a pokojné prostredie s množstvom zelene. Priamo pred bytovým domom sa nachádza detské ihrisko s preliezkami pre najmenších, ako aj lavičky na oddych a relax. Výhodou je tiež blízkosť centra mesta, vďaka čomu máte všetku občiansku vybavenosť na dosah.

K bytu je navyše možné prikúpiť aj betónovú garáž o výmere 18 m², ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti bytového domu.

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre mladý pár alebo rodinu, ktorí hľadajú priestranné bývanie s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastnej fantázie a vytvorenia útulného domova na výbornej adrese.

📞 Zavolajte ešte dnes a dohodnite si obhliadku skôr, než bude rezervovaný.

✅ V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane autorizovaných zmlúv
✅ Pomôžeme Vám aj so znaleckým posudkom a výhodným financovaním

📧 realitynovohradlc@gmail.com
📱 0951 738 446

📘 Facebook: Nehnuteľnosti Novohradu
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
76.9 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Podlažie:
1

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet izieb / miestností:
3

Prechodová izba:
Áno

Počet pivníc:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Bea Kövešdiová

Reality LC s. r. o.

Reality Novohrad

Ulica kláštorná 327/4 • 98401, Lučenec
Celá ponuka spoločnosti

85,000 € 1105 €/m²

Kontakt na predajcu

Bea Kövešdiová

Reality LC s. r. o.