13448331 (Ju-0laAmOxn) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Veľko-metrážny 1-izbový byt 49 m2 s parkovaním, ul. Nad tehelňou v Trenčíne

Nad tehelňou
Trenčín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155,000 € 3163 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
49 m²
Info
Exkluzívne iba u nás vám ponukame na predaj veľkometrážny 1-izbový byt 49 m2, s parkovaním a vlastným kúrením, v top lokalite centra Trenčína, na ul. Nad tehelňou.

Byt sa nachádza na prvom poschodí 16-ročného, tehlového bytového domu s výťahom.

Dispozícia: vstupná hala, samostatné wc s umývadlom a úsporným plynovým kotlom, veľký šatník, kúpeľňa s vaňou, veľký priestor (kuchyňa so špajzou čiastočne prepojená s obývacou izbou a spacou časťou). Orientácia bytu je juho-západná, do parku Brezina s krásnymi výhľadmi.

Kedže má byt vlastné ústredné kúrenie, náklady na bývanie predstavujú len 120,-eur už aj s energiami.

Bytový dom má veľmi peknú a modernú architektúru, nachádza sa v prekrásnom, tichom prostredí, hneď v susedstve parku Brezina a zároveň je to len 12 min. pešo do centra mesta, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (MŠ, ZŠ, lekárne, rôzne obchody a služby, poliklinika, nemocnica, kultúrne strediská, ihriská, MHD, trenčiansky hrad atď.)

Celkovo sa jedná o jednu z mála nehnuteľností, ktorá sa môže pochváliť takouto fantastickou polohou, takže táto nehnuteľnosť uspokojí aj nároky náročného klienta.

Video prezentácia: https://youtu.be/uSHQiPBICaw

Pre bližšie informácie, prípadne záujmu o obhliadku bytu ma neváhajte kontaktovať na tel. 0911 174 991.Ďakujem

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 100,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
49 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2010

Počet izieb / miestností:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
120 €

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Martina Chalúpková

CHALÚPKA reality s.r.o

CHALÚPKA reality

Chocholná 605 • 91304, Chocholná-Velčice
Celá ponuka spoločnosti

155,000 € 3163 €/m²

Kontakt na predajcu

Martina Chalúpková

CHALÚPKA reality s.r.o