6415 (JuOExm4rv-q) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 26. 01. 2026

Slnečný a veľkorysý 3-izbový byt s veľkou terasou v Pezinku

Dona Sandtnera
Pezinok • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

299,000 € 3115 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
96 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj komfortný a nádherne presvetlený 3-izbový byt v Pezinku. Nachádza sa v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite pod Pezinskou Babou. Bytový dom je obklopený zeleňou, vinicami a tečúcim potokom, no zároveň ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta. Byt je orientovaný na západnú a severnú stranu a nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží. Svojou dispozíciou poskytuje pohodlné bývanie pre 3 až 4-člennú rodinu.

Celková výmera: 114,49 m² (byt 96 m² + terasa 18,49 m²)

BYTOVÝ DOM

Moderná novostavba z roku 2016 sa nachádza v severnej časti mesta.

Konštrukcia: Murovaná stavba s betónovým skeletom, zateplená a starostlivo udržiavaná

Vybavenie: Výťah, elektronický vrátnik

Dostupnosť: Kompletná občianska vybavenosť v centre mesta je vzdialená len 15 minút chôdze

Parkovanie: Parkovacie miesta priamo pred objektom

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU

Byt má vynikajúce dispozičné riešenie a veľkým benefitom je, že terasa je prístupná z každej izby.

Predsieň (11,58 m²) – so vstavanou skriňou

Obývacia izba s kuchyňou (40,30 m²) – klimatizovaná, s priamym vstupom na terasu

Spálňa (12,81 m²)

Detská izba / hosťovská izba (13,33 m²)

Kúpeľňa (6,27 m²) – s vaňou a umývadlom

Samostatné WC (1,07 m²) – s vlastným umývadlom

Terasa s prístreškom (18,49 m²) – ideálna na príjemné posedenie

Zimná záhrada (9,14 m²)

Štandard bytu:

Vlastné kúrenie a ohrev vody plynovým kotlom (nízke náklady)

Klimatizačná jednotka v obývacej izbe

Bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere z drevenej dyhy

Laminátové parkety v izbách, keramická dlažba na chodbe, v kúpeľni a na terase

Plastové okná s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI

Komfort: Vlastné kúrenie a klimatizácia zaručujú pohodlie po celý rok.

Príroda na dosah: Výnimočná lokalita kúsok od Malých Karpát, viníc a potoka.

Skvelá občianska vybavenosť do 5 minút chôdze: Letné kúpalisko, školy, škôlky, jazdecký areál Rozálka, potraviny, detský lekár a lekáreň.

Dostupnosť: Pezinok ponúka kompletné zázemie (nákupné centrá, poliklinika, zámocký park) a rýchle vlakové či cestné napojenie na Bratislavu a diaľnicu D1.

Parkovanie: K bytu je možné prikúpiť vonkajšie parkovacie státie priamo pri dome (cena dohodou).

CENA: 299 000 €

Cena je konečná a zahŕňa kompletný realitný a právny servis:

Vypracovanie rezervačných a kúpnych zmlúv

Návrh na vklad do katastra nehnuteľností a úhrada kolkov

Overovanie podpisov a právne poradenstvo

Bezplatný finančný a hypotekárny servis

Všetko potrebné vyriešime za Vás a bez starostí.

Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma a dohodnite si obhliadku ešte dnes.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
96 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Počet izieb / miestností:
3

Plocha terasy v m2:
18.49 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Terasa, Výťah
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Eva Eva Vinczeová

Realitné kancelárie - Senec

Realitné kancelárie

Pribinova 4 • 82109, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

299,000 € 3115 €/m²

Kontakt na predajcu

Eva Eva Vinczeová

Realitné kancelárie - Senec