4242308059 (Ju-8pRTUmiG) Aktualizovaný: 23. 05. 2026 1. publikácia: 23. 05. 2026

Predaj 2 izbového bytu s loggiou, Pribišova ulica

Pribišova
Bratislava-Karlova Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

189,900 € 3553 €/m²

Poznámka k cene: + provízia RK
Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
53.45 m²
Info
Ponúkam na predaj 2 izbový byt s presklennou loggiou v pôvodnom, ale zachovalom stave na Pribišovej ulici v časti Karlova Ves – Dlhé Diely.

Podlahová plocha: 53,45m2 (z toho loggia 4,45m2 a pivnica 2,72m2)

Byt má vstupnú chodbu s veľkou skriňou, spálňu s francúzskym balkónom, obývačku s presklennou loggiou, malú samostatnú kuchynku, kúpeľňu s vaňou a samostatné WC. Nachádza sa na 6. poschodí v 10. poschodovom bytovom dome po rekonštrukcii.

Mesačné náklady na bývanie 132€ + 15€ energie.

Lokalita ponúka maximálny komfort v srdci Dlhých dielov, kde máte kompletnú občiansku vybavenosť a nákupy doslova pár krokov od vchodu. Táto lokalita je ideálna pre jednotlivca či pár vďaka rýchlej dostupnosti do centra mesta a blízkosti lesov Malých Karpát pre aktívny relax. Interiér s francúzskym balkónom pôsobí vzdušne a vďaka veľkému preskleniu je plný prirodzeného svetla. Získajte štýlové a praktické štartovacie bývanie, ktoré spája mestský rytmus s okamžitým únikom do prírody.

Cena bytu: 189 900€ + provízia RK

V prípade záujmu o obhliadku, ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0918 567 825
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
53.45 m²

Podlažie:
6

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok kolaudácie:
1993

Plocha lodžie:
4.45 m²

Cellar area:
2.72 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Výťah
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

RNDr. Andrea Allárová

JKV GROUP s.r.o.

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

189,900 € 3553 €/m²

Kontakt na predajcu

RNDr. Andrea Allárová

JKV GROUP s.r.o.