(JumQOnb1UZG) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

Predaj 1-izbového bytu – Komárno

Košická ul.
Komárno • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

72,900 € 2542 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
28.68 m²
Info
Predaj 1-izbového bytu – Komárno, Košická ulica
Ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa na 4. poschodí na Košickej ulici v Komárne, v blízkosti autobusovej stanice.
Byt má výmeru 29 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je veľmi úsporný s nízkymi mesačnými nákladmi.
Dispozícia a vybavenie:
plastové okná
plávajúca podlaha v izbe
dlažba na chodbe a v kúpeľni
kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou
komora v byte
pivnica v suteréne
Kuchyňa je bez kuchynskej linky, čo umožňuje novému majiteľovi zariadiť si ju podľa vlastných predstáv.
Lokalita: Veľmi dobrá občianska vybavenosť, príjemní susedia.
Odporúčam obhliadku: 0917 174 174

Eladó 1 szobás lakás – Komárom, Kassai utca
Eladásra kínálunk egy 1 szobás lakást Komáromban, a Kassai utcában, az autóbusz-állomás közelében, a 4. emeleten.
A lakás alapterülete 29 m², és teljes felújításon esett át. Nagyon alacsony rezsiköltséggel rendelkezik.
Elrendezés és felszereltség:
műanyag nyílászárók
laminált padló a szobában
járólap az előszobában és a fürdőszobában
zuhanyzós fürdőszoba WC-vel
kamra a lakásban
pincehelyiség a földszinten
A konyha konyhabútor nélkül kerül értékesítésre, így az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja ki.
Elhelyezkedés: Jó infrastruktúra, kellemes szomszédok.
Megtekintés ajánlott: 0917 174 174
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
28.68 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
1

Počet spální:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Lilla Sándor

AUREAL-B s.r.o

AUREAL INVEST s.r.o.

Jókaiho 25/1 • 94501, Komárno (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

72,900 € 2542 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Lilla Sándor

AUREAL-B s.r.o