8601 (Juaq1ghnF90) Aktualizovaný: 20. 05. 2026 1. publikácia: 20. 05. 2026

pre konkrétneho klienta súrne 2-izbový byt v Dúbravke

-
Bratislava-Dúbravka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

230,000 € 3833 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Kúpa

Úžitková plocha:
60 m²
Info
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Dúbravke.

Byt môže byť v pôvodnom stave, ale tiež po čiastočnej či kompletnej rekonštrukcii. Podľa stavu by sa odvíjala cena. Na poschodí nezáleží.

Klient má predschvalený hypotekárny úver a čiastočne vyššiu hotovosť, cena podľa stavu by bola prijateľná do 230.000€

Ak máte vyhovujúcu nehnuteľnosť, pre viac informácií o Vašej predávanej nehnuteľnosti kontaktujte priamo:

Ing. Michal Čutora +421 911 854 863 cutora@dominoreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
60 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Michal Čutora

Realitné kancelárie - DOMINO REAL

Realitné kancelárie

Komenského 847/2 • 900 01, Modra
Celá ponuka spoločnosti

230,000 € 3833 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Michal Čutora

Realitné kancelárie - DOMINO REAL