(JurvVPYlF3V) Aktualizovaný: 02. 05. 2024 1. publikácia: 29. 03. 2024

nový 2 izbový byt, balkón, parking, uzatvorený areál

Majerská
Bratislava-Vrakuňa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

167 900 € 3053 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
55 m²
Info
MOOWIN | ponúka krásny 2 izbový, priestranný, svetlý byt s balkónom a parkovaním.
Ak hľadáte hotové bývanie príjemnom byte, plnom slnečných lúčov s fantastickou atmosférou, máme pre Vás ponuku. Tento 2 izbový byt je pripravený na nasťahovanie sa.
BYT:
Nachádza sa na druhom z troch podlaží, v malej tehlovej bytovke skolaudovanej v roku 2008. Spoločné priestory ako aj celý komplex sú vo veľmi peknom a čistom stave, čo tiež prispieva k atraktivite ponúkaného bývania.
Po vstupe do bytu sa nachádzate v chodbe, ktorá ponúka priestor na odloženie odevu a obuvi. Z tejto chodby sa viete presunúť do veľmi priestrannej kúpeľne, ktorá je celá nová. Hoci byt by dnes mnohý ešte považovali za novostavbu (15 rokov), kúpeľňa prešla pred 2 rokmi kompletnou rekonštrukciou, pričom majitelia nešetrili a investovali do kvalitnej sanity i obkladov. Dobrou správou je aj farebnosť, ktorá je nadčasová a neutrálna, teda sa Vám bude hodiť aj páčiť ešte veľmi dlho. Decentne oddelený, avšak stále súčasťou kúpeľne je aj WC.
Denná časť je veľmi optimisticky svetlá a to vďaka orientácii bytu na juhozápad. V byte je klimatizácia, pre prípad, že si budete chcieť v lete byt trochu vychladiť. V obývacej časti je miesto na veľký jedálenský stôl ako aj na sedačku a televízor. Mierne skrytá je kuchyňa, ktoré je, aj nie je, súčasťou dennej časti bytu. Je totiž zasunutá v samostatnom kuchynskom výklenku. Kuchynská linka poskytuje dostatok aj úložného priestoru, aj pracovnej plochy určenej na prípravu jedla. V jedálensko – obývacej časti sú dvere a balkón, ktorý je natoľko veľký, že sa Vám sem pohodlne zmestia 2 kreslá i stolík. Viete si tak kávu, raňajky či iný obľúbený nápoj vychutnať vonku na balkóne s výhľadom do uzatvoreného a veľmi pokojného areálu.
BYTOVÝ DOM:
Dom bol skolaudovaný v roku 2008. Patrí medzi novšie bytové domy v Bratislave. Nachádza sa v uzatvorenom areáli s bránou na diaľkové ovládanie. V areáli domu je aj parkovacie miesto. Bytový dom je tehlový a zateplený, vďaka čomu sú aj náklady na bývanie priaznivo nízke, len 145€/mesiac. Spoločné priestory sú priestranné a čisté. Súčasťou domu je veľká „kočíkáreň“ kam si môžete uskladniť bicykle alebo kočík. Vonkajší areál je pekný, priestranný a vysadený kvetmi a kríkmi, čo umocní príjemný pocit pri príchode domov.
LOKALITA:
- Byt s nachádza na Majerskej ulici, ktorá je súčasťou mestskej časti Vrakuňa, ktorá prešla v ostatnom období významnými zmenami a to najmä vďaka systematickej práci ľudí, ktorým záleží a tiež vďaka vedeniu samotnej mestskej časti Vrakuňa.
- Mnohé zmeny ktoré sa udiali v tejto mestskej časti mali za primárny cieľ zlepšiť kvalitu života obyvateľom Vrakune. Urobiť ju krajšou, čistejšou, populárnejšou a tiež bezpečnou pre všetkých jej obyvateľov. Toto sa kontinuálne darí už nejaký čas, čo spôsobilo, že práve táto časť Bratislavy sa veľmi teší zvýšenej a stále rastúcej obľúbenosti najmä u mladých rodín, ktoré si tu ešte stále vedia dovoliť luxusnejšie bývanie za skvelé ceny.
- A čo Vám ponúka táto lokalita? Poznáte Vrakuňský lesopark? Je to dnes jeden z najčistejších parkov v Bratislave, je obľúbený ako u bežcov a športovcov tak i u mamičiek na materskej dovolenke. Skryjete sa tu pred slnkom, alebo si oddýchnete na nových lavičkách.
- Vedie tu aj novovybudovaná cyklotrasa po ktorej sa bezpečne aj s malými deťmi dostanete až na Petržalskú hrádzu.
- Mestská časť je 100% občiansky vybavená. Je tu niekoľko materských škôlok, základných škôl, zdravotné stredisko, nákupné domy, reštaurácie, lekáreň, pošta..
- A do centra hlavného mesta sa zo svojho nového bytu autom dostanete za 12 minút. Centrum mesta sme v tomto prípade merali z našej kancelárie, ktorá sídli v Jurkovičovej Teplárni umiestnenej v Mlynských Nivách.
- MHD spojenie máte len 50 metrov od bytu.

CENA A VÝMERA:
Cena bytu: 167 900,- EUR
Cena za parkovacie státie: 8.000,- EUR
Výmera: 55 m² (interiér 52 m², balkón 3 m²)

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
55 m²

Umiestnenie:
Vyššie poschodie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Juhozápadná

Rok výstavby:
2008

Rok kolaudácie:
2008

Rok poslednej rekonštrukcie:
2022

Počet izieb / miestností:
2

Počet spální:
1

Prechodová izba:
Nie

Počet balkónov:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Zdroj tepla:
Teplo z kotolne

Vykurovanie:
Ústredné

Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Počet vonkajších parkovacích miest:
1

Vybavenie objektu:
Štandardné

Vybavenie:
Balkón, Vonkajšie parkovacie miesto

Zariadenie:
Čiastočne zariadené

Telekomunikácie:
Internet, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

MOOWIN .

MOOWIN

09443000...0944300080 zobraziť číslo

MOOWIN

Bottova 1 • 82108, Bratislava Ružinov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

167 900 € 3053 €/m²

Kontakt na predajcu

MOOWIN .

MOOWIN

09443000...0944300080 zobraziť číslo