NOMA_231 (JuX0vS0IjhD) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 19. 05. 2026

NOMA | SILVÁNSKA- Vaše PRVÉ bývanie na PERFEKTNEJ adrese pod lesom

Silvánska
Bratislava-Karlova Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

180,250 € 4292 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
42 m²
Info
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby ponúka na PREDAJ tento praktický 1-izbový byt v pokojnej časti Karlovej Vsi

BYT A JEHO BENEFITY:

Dispozícia je riešená veľmi prakticky a efektívne – presne tak, ako to pri tejto výmere dáva zmysel.

Denná časť pozostáva z otvorenej a klimatizovanej obývacej izby, ktorá prirodzene spája spaciu aj oddychovú zónu. Priestor pôsobí vzdušne a je výborne presvetlený. Samostatná kuchyňa ponúka plnohodnotné zázemie na varenie a zároveň sa z nej dostaneme do praktickej komory, ktorá výrazne zvyšuje úložný komfort bytu.

Z obývacej aj kuchynskej časti je výstup na veľkú loggiu z dvoma vstupmi, ktorá poskytuje príjemné večerné slnko a dodatočný obytný priestor počas väčšiny roka.

Byt sa nachádza na 4. poschodí a disponuje celkovou podlahovou plochou o výmere 42m² (byt 35 m² + priestrannú loggia 7,3m²) Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vo roku 2021 a pôsobí moderne a elegantne. Použité farebné kombinácie sú nadčasové a vytvárajú veľmi príjemnú atmosféru, v ktorej sa dá okamžite fungovať bez ďalších investícií.

ORIENTÁCIA:

Juho-západ

LOKALITA:

Karlova Ves patrí dlhodobo medzi najvyhľadávanejšie lokality v Bratislave – vďaka spojeniu prírody, kompletnej občianskej vybavenosti a rýchlej dostupnosti do centra mesta.V okolí sa nachádza zastávka električky, obchody, služby aj možnosti na voľnočasové aktivity v prírode.

NÁZOR MAKLÉRA:

Tento byt je ideálnou voľbou pre jednotlivca alebo pár ako štartovacie bývanie, ale zároveň dáva zmysel aj ako investičný byt na prenájom – vďaka lokalite, dispozícii a stavu bez nutnosti ďalších vstupných nákladov. Jednoznačne odporúčam a teším sa na spoločnú obhliadku!
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
42 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
1

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ondrej Bugár

NOMA realitné služby

NOMA Realitné služby

Andrusovova 9/B • 85101, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

180,250 € 4292 €/m²

Kontakt na predajcu

Ondrej Bugár

NOMA realitné služby