61031 (JurZB2vnxL2) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 17. 04. 2026

NEZMEŠKAJTE toto !!!! Na predaj jedinečný 3 veľkometrážny byt v centre Banskej Bystrice za SUPER cenu, 134,4 m2

Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

225,000 € 1674 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
134.4 m²
Info
TUreality ponúka predaj bytu v centre Banskej Bystrice o výmere 134,4m2 – Vaša šanca na pokojné bývanie!

Máte chuť na projekt, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv?
Tento byt je ako stvorený pre milovníkov pohody.
Videoobhliadku tejto nehnuteľnosti si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/oKLyAAcnMQg

Čo vás čaká?
Byt: Pôvodný stav – ideálny na kompletnú rekonštrukciu podľa vašich snov.
Dispozícia: 3 izby, kuchyňa, veľká chodba a predsieň, lodggia
Stavba: Tehla

Pre koho je tento byt ideálny?
* Pre tých, ktorí hľadajú ako ruch centra a blízkosť všetkého, tak aj pokoj a kľud v mestkom parku.
* Pre kreatívcov, ktorí si chcú zrekonštruovať bývanie na mieru.
* Pre milovníkov života s možnosťou mať dokonalosť vytvorenú podľa seba.

TIP: Tento byt je skvelá investičná príležitosť – využite jeho potenciál a vytvorte si vysnívaný priestor nového domova!
Pre viac informácii ma kontaktujte, prosím na muranska@tureality.sk, tel. +421 41 3217800. Energetický certifikát nebol predložený.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
134.4 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

Počet loggí:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Denisa Muránska

Banská Bystrica

TUreality s.r.o.

Námestia Ľudovíta Štúra 31 • 974 01, 508438
Celá ponuka spoločnosti

225,000 € 1674 €/m²

Kontakt na predajcu

Denisa Muránska

Banská Bystrica