397 (JupVgA7AIX2) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový s balkónom v Nových Zámkoch

Nábrežná
Nové Zámky • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

112,000 € 1814 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
61.75 m²
Info
RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Nových Zámkoch . Nachádza sa na Nábrežnej ulici.

Byt:
- celková výmera: 61,75m2
- nachádza sa na 2. poschodí
- byt je po čiastočnej rekonštrukcii
- zabezpečený je bezpečnostnými dverami
- k bytu prislúcha pivnica
- bytovka je zateplená

Dispozícia: priestranná vstupná chodba, kuchyňa, špajza, priestranná obývacia izba s výstupom na balkón, spáľňa, kúpeľňa a samostatná toaleta

Výhody:
- v blízkosti bytu sa nachádza ZŠ, MŠ, obchody Biedronka, reštaurácie, pizzéria, detské ihrisko, hrádza........
- byt je bez tiarch a kúpou je ihneď voľný
- dobrí susedia
- kľudná lokalita

Cena: 112.000.-€ /hotovosť, pri vážnom záujme dohoda/
- vrátane poplatkov s predajom

Čo nás odlišuje od iných realitných kancelárii?
Profesionálny prístup, obhliadky aj počas víkendu, rýchle jednanie a nájdenie správneho riešenia
Naše služby:
- v cene nehnuteľnosti máte (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, poplatky na katastri) vyhotové u Autorizovaného Advokáta
- vybavíme za Vás prepis všetkých energií (voda, plyn, elektrina)
- spolupracujeme s najlepšími znalcami, geodetmi, advokátmi
- vieme vyhotoviť ,,potvrdenie trhovej ceny,, potrebné pri dedičskom konaní
- zabezpečíme financovanie nehnuteĺnosti cez ktorúkoľvek BANKU
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
61.75 m²

Podlažie:
2

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Počet izieb / miestností:
2

Počet balkónov:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Vybavenie:
Balkón, Pivnica, Verejné parkovanie, Špajza, Výťah

Zariadenie:
Čiastočne zariadené
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Erika Živáňová

Reality Trinity s.r.o.

TRINITY Real Estate s.r.o.

Podzámska 42 • 940 02, Nové Zámky
Celá ponuka spoločnosti

112,000 € 1814 €/m²

Kontakt na predajcu

Erika Živáňová

Reality Trinity s.r.o.