(JuFihDUPeXs) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

NA PREDAJ: 3-izbový byt Žarec – 71,53 m², 2 balkóny, špajza

M. R. Štefánika
Čadca • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

159,000 € 2223 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
71.53 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žarec. Byt sa nachádza na 5. poschodí bytového domu a vďaka svojej výmere, praktickej dispozícii, dvom balkónom a špajze predstavuje výbornú voľbu pre rodinné bývanie, pár alebo klientov, ktorí hľadajú väčší byt s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv.

Byt má podlahovú plochu 71,53 m². K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 3,77 m². Veľkou výhodou je priestranná kuchyňa s výmerou 16,75 m², praktická komora/špajza a dostatok priestoru v jednotlivých izbách.

Byt je v udržiavanom stave. V byte sú plastové okná, murované jadro a plávajúce podlahy. Bytový dom je zateplený, má novú strechu a k dispozícii je aj výťah, čo výrazne zvyšuje komfort bývania.

Nový majiteľ môže byt využívať podľa aktuálnych potrieb, prípadne si ho postupne zmodernizovať podľa vlastného vkusu. Dispozícia je praktická a ponúka dobré možnosti využitia pre rodinu, bývanie s pracovňou alebo investičný prenájom.

Žarec patrí medzi obľúbené mestské lokality s dobrou dostupnosťou občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádzajú obchody, služby, zastávky, škola, škôlka a ďalšia infraštruktúra potrebná pre pohodlné každodenné bývanie.

Ak máte záujem o bližšie informácie ešte pred oficiálnym spustením ponuky, kontaktujte nás v správe alebo telefonicky.
Reality SLNOVRAT
info@realityslnovrat.sk
+421 915 817 442, 0911 121 755
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
71.53 m²

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1969

Počet balkónov:
2

Počet pivníc:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Jana Saksonová RSc.

SLNOVRAT, s.r.o.

SLNOVRAT, s.r.o.

Olešná 795 • 02352, Olešná (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

159,000 € 2223 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Jana Saksonová RSc.

člen NARKS
SLNOVRAT, s.r.o.