60436 (JuAw4kuTrjr) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

Na predaj 2 izbový byt v Banskej Bystrici časť Sásová 49m2

Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

154,580 € 3155 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
49 m²
Info
TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii
situovaný na 4 nadzemnom podlaží bytového panelového domu s balkónom v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou.

Poloha bytu je situovaná na južnú stranu, jedine kuchyňa a spálňa smer SV. Byt je kúpou ihneď voľný, čiastočne zariadený, vhodný ako investičný projekt. Bytový dom sa nachádza v lokalite Sásová, prešiel rekonštrukciou, nový výťah, zateplená bytovka.

Mesačné prevádzkové náklady sú 120eur,plus elektrina a internet.
Výhody-občianska vybavenosť, dostupnosť do centa, lekáreň, zdravotné strediská, detské ihrisko.

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na grelnet@tureality.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
49 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Martin Grelnet

Banská Bystrica

TUreality s.r.o.

Námestia Ľudovíta Štúra 31 • 974 01, 508438
Celá ponuka spoločnosti

154,580 € 3155 €/m²

Kontakt na predajcu

Martin Grelnet

Banská Bystrica