998323 (Ju_e49Kvn4e) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

Moderný 2-izbový byt v novostavbe

Streženice
Púchov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

168,000 € 2659 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
63.18 m²
Info
LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj krásny, slnečný 2-izbový byt, ktorý ponúka moderné a reprezentatívne bývanie v novostavbe projektu Nad Slatinou v obci Streženice, vzdialenej len približne 3 km od mesta Púchov.
Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý presne vie, čo od svojho bývania očakáva a chce si interiér dokončiť podľa vlastných predstáv, vkusu a potrieb. Byt sa predáva v stave holobyt, čo Vám dáva slobodu vytvoriť si domov presne podľa seba.

Dispozičné riešenie:
• vstupná chodba
• samostatné WC
• kúpeľňa
• kuchyňa moderne prepojená s obývacou izbou s výstupom na balkón (10,15 m²)
• spálňa s výstupom na balkón

O byte:
Byt disponuje celkovou úžitkovou plochou cca 63,18 m², pričom samotný byt má výmeru 49,53 m². K bytu prislúcha priestranný balkón o výmere 10,15 m², ktorý Vám poskytne príjemný priestor na rannú kávu či oddych po práci.
K bytu prislúcha aj pivnica o výmere cca 3,5 m² a zároveň ½ podiel na spoločnej garáži o výmere cca 40 m², ktorú zdieľate len s jedným susedom.
Garáž Vám ponúka praktický priestor nielen na parkovanie auta, ale aj na uskladnenie bicyklov, lyží, sezónnych vecí či športového vybavenia.
Súčasťou predaja je tiež vonkajšie parkovacie státie o výmere 16 m².

Výhody, ktoré Vás potešia:
• novostavba
• podlahové kúrenie
• tepelné čerpadlo
• veľmi nízke mesačné náklady (cca 60 €)
• vhodný aj ako INVESTÍCIA na následný prenájom
• veľký balkón
• pivnica
• súkromie – len jeden sused v bytovej jednotke
• vonkajšie parkovacie státie
• podiel na garáži
• tiché prostredie pri lese

Investičný potenciál:
Vzhľadom na to, že sa byt nachádza v novostavbe a disponuje veľmi nízkymi mesačnými nákladmi, predstavuje ideálnu voľbu aj z investičného hľadiska. Je vhodný na následný prenájom, pričom lokalita a typ nehnuteľnosti ponúkajú zároveň predpoklad dlhodobého rastu hodnoty nehnuteľnosti.

Lokalita:
Obec Streženice je vyhľadávaná pre svoje krásne prostredie, množstvo zelene a výbornú dostupnosť do mesta. Ide o výhľadovú lokalitu, ktorá spája komfort bývania s blízkosťou prírody a ponúka množstvo možností na oddych, prechádzky, šport či aktívny životný štýl. Bývanie v tejto lokalite ocenia klienti, ktorí hľadajú pokoj, súkromie a zároveň praktické spojenie s mestom.

Môj tip:
Ak hľadáte moderné, útulné a tiché bývanie s nízkymi nákladmi, vlastným komfortom a možnosťou dokončiť si byt presne podľa vlastných predstáv, tento byt je ideálnou voľbou – či už na vlastné bývanie alebo ako investícia na prenájom.

Teším sa na obhliadku s Vami!

V prípade záujmu o obhliadku, prípadne o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 985 292

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
63.18 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Iná

Rok výstavby:
2025

Rok kolaudácie:
2025

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Alena Luhová

LUHOVA reality

LUHOVA reality

Moravská 682 • 02001, Púchov
Celá ponuka spoločnosti

168,000 € 2659 €/m²

Kontakt na predajcu

Alena Luhová

LUHOVA reality