27520 (JuVMDFOy8KL) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 08. 05. 2026

Moderní studiový apartmán se zahrádkou v prémiovém resortu u oceánu na Kapverdách.

Ukázať na mape

150,000 € 3659 €/m²

Základné informácie

Druh:
5 a viac izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
41 m²
Info
Pro naše klienty jsme zajistili výjimečné investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájmu a navíc možnost využít až 5 týdnů ročně pobytu v kterémkoli luxusním resortu tohoto developera v první linii u oceánu na Kapverdách.

Bezplatní prohlídky na místě!

Představujeme vám prostorný studiový apartmán s otevřeným obytným prostorem a elegantně řešenou ložnicovou částí, který nabízí komfortní bydlení v příjemném resortním prostředí.

Apartmán disponuje vnitřní plochou 41,8 m², terasou o velikosti 5,6 m² a soukromou zahradou 28 m², která vytváří ideální místo pro odpočinek, ranní kávu i klidné večery.

Součástí apartmánu je luxusní koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem. Interiér je navržen s důrazem na pohodlí, praktičnost a moderní styl.

Apartmány jsou situovány v atraktivních částech hotelového komplexu a k dispozici jsou varianty v přízemí i v prvním patře. Přízemní apartmány nabízejí soukromé zahrady, které poskytují ještě více soukromí a prostoru pro relaxaci.

Nemovitost je plně vybavená kvalitním nábytkem, vestavěnými skříněmi a doplňky, takže je připravena k okamžitému užívání nebo pronájmu bez dalších investic.

Resort se nachází na ostrově Sal, v blízkosti oblíbeného města Santa Maria, které je centrem turismu s krásnými plážemi, restauracemi a vodními sporty.

Pro naše klienty nabízíme:

* garantovaný výnos z pronájmu
* speciální podmínky dostupné pouze přes naši společnost
* kompletní servis včetně správy pronájmu
* možnost využití až 5 týdnů ročně v kterémkoli resortu developera v první linii u oceánu

Kapverdy nabízejí více než 350 slunečných dnů ročně, stabilní politické prostředí a dlouhodobě rostoucí turistický ruch. Rostoucí poptávka po kvalitním ubytování činí tuto destinaci velmi atraktivní pro investory.

V resortu i okolních sesterských projektech nabízíme další nemovitosti různých velikostí a dispozic. Ceny začínají od 150 000 €.

Objevte perfektní útočiště u oceánu i stabilní investici s profesionální správou bez starostí.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
ID nabídky 27520
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
41 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Angelina Vasileva

Mojenemovitostumore.cz

Nemovitosti u more

Bubenská 122 • 17000, Praha
Celá ponuka spoločnosti

150,000 € 3659 €/m²

Kontakt na predajcu

Angelina Vasileva

Mojenemovitostumore.cz