(JuQLuJKoCx3) Aktualizovaný: 05. 12. 2025 1. publikácia: 28. 10. 2025

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s dvoma kúpeľňami a predzáhradkou

Krajná
Nová Dedinka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

240,049 € 3602 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
66.64 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s predzáhradkou a dvoma kúpeľňami v novom projekte bytových domov Lastovičky II v Novej Dedinke. V novej štvrti Lastovičky, ktorá bola navrhnutá pre rodinné bývanie, nájdete iba kúsok od svojho bytu všetko čo potrebujete ku kvalitnému bývaniu:

- potraviny a drogériu (150 m)
- občiansku vybavenosť (50 m), súčasťou ktorej je súkromná škola, škôlka, telocvičňa s fitness centrom, kaviareň a námestie
- multifunkčné ihrisko (50 m)
- rodinný park s jazerom (50 m), kde nájdete detské ihrisko, workout ihrisko, chodník s náučnými tabuľami, lavičky a móla pri vode – www.parkdedinka.sk
- cyklotrasu, bežecké a vychádzkové trasy k Malému Dunaju (50 m)

Tehlový byt bude pozostávať zo vstupnej haly so šatníkom (5,56 m2), chodby (3,01 m2), spoločnej kúpeľne s WC (5,07 m2), obývačky spojenej s kuchyňou (24,74 m2), spálne (12,15 m2) a spálne (12,26 m2) so súkromnou kúpeľňou (3,85 m2). Celková výmera bytu je 66,64 m2. K bytu prislúcha predzáhradka o výmere 125 m2. Súčasťou bytu bude i pivničná kobka (1,90 m2) nachádzajúca sa rovnako na prízemí. V jednom bytovom dome sa bude nachádzať dokopy 13 bytov.

Bytový dom je zaradený do energetickej triedy A1. Vykurovanie bude podlahové, zabezpečené tepelnými čerpadlami. Každý bytový dom bude disponovať výťahom.

Byt sa predáva v štádiu holobyt (vymaľované steny, osadené zásuvky, vypínače, pripravené rozvody inžinierskych sietí v kuchyni a kúpeľni). Dokončenie do štandardu bude možné si priplatiť.

Predpokladaný začiatok výstavby projektu Lastovičky II - bytové domy je druhý kvartál 2026. Dokončenie prvej etapy a odovzdávanie bytov je naplánované na druhý kvartál 2028.

Financovanie prebieha spôsobom 20-80 = 20% Kúpnej ceny sa hradí pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve pri začatí výstavby. Zvyšok Kúpnej ceny (80%) sa hradí pri kolaudácii a odovzdaní bytu.

Nová štvrť Lastovičky je situovaná na začiatku obce Nová Dedinka vo vzdialenosti len 3 km od Bernolákova, 9 km od Senca a 20 km od centra Bratislavy.

Z Lastovičiek sa rýchlo napojíte na diaľnicu D1 cez výjazdy SENEC, BERNOLÁKOVO, alebo IVANKA PRI DUNAJI a na D4 cez výjazd v ROVINKE. V susedných obciach Bernolákovo a Veľký Biel sa nachádzajú vlakové stanice s parkoviskom, odkiaľ je možné využiť vlakovú dopravu.

Cena bytu je od 240 049 EUR vrátane pivničnej kobky. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta, cena jedného státia je 7 500 EUR s DPH.

Bližšie informácie o tomto byte a projekte Lastovičky nájdete na www.lastovicky.sk, na emailovej adrese info@lastovicky.sk alebo na telefónnom čísle 0910 44 77 77.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
66.64 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Firemné

Typ konštrukcie:
Železobetónová, Tehlová

Rok výstavby:
2026

Rok kolaudácie:
2028

Počet spální:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
150 €

Energetický certifikát budovy:
A

Zdroj tepla:
El. priamo-vykurovacie telesá

Vykurovanie:
Podlahové

Príprava teplej vody:
Prietokový ohrievač (elektrický)

Vybavenie objektu:
Holopriestor

Vybavenie:
Výťah

Zariadenie:
Holopriestor

Telekomunikácie:
Internet, Optická sieť

Doprava:
Vlak, Cyklistická infraštruktúra, Cesta, MHD
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Vestal Living

Vestal Living, s.r.o.

Vestal Living, s.r.o.

Učiteľská 15 • 82106, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

240,049 € 3602 €/m²

Kontakt na predajcu

Vestal Living

Vestal Living, s.r.o.