998839 (JupJ8zKuzRe) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

Komfortný 3-izbový byt s krásnym výhľadom v centre Galanty

Clementisove sady
Galanta • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

139,000 € 1853 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
75 m²
Info
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v Galante, ktorý sa nachádza na ulici Clementisove sady. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie v blízkosti centra mesta, no zároveň si chcú užívať pokojné prostredie obklopené zeleňou.

Byt je umiestnený na najvyššom poschodí päťposchodového bytového domu, čo zaručuje nádherný výhľad na okolitú krajinu. Vďaka svojej polohe je vzdialený len pár minút chôdze od železničnej a autobusovej stanice, čo je veľkou výhodou pre každodenné dochádzanie.

Interiér bytu prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa moderné plávajúce podlahy, plastové okná so žalúziami a bezpečnostné dvere. Vstupná chodba vás privíta svojou priestrannosťou a vedie do všetkých miestností bytu. Kuchyňa je vybavená kvalitnou kuchynskou linkou s vstavanými spotrebičmi, čo ocení každý milovník varenia.

Obývacia izba je svetlá a vzdušná, s priamym vstupom na balkón, kde si môžete vychutnať rannú kávu alebo večerný relax. Spálňa a detská izba ponúkajú dostatok priestoru pre pohodlné bývanie celej rodiny. Kúpeľňa je vybavená moderným sprchovacím kútom a samostatné WC s umývadlom zvyšuje komfort bývania.

Byt je vybavený klimatizáciou, ktorá zabezpečuje príjemnú teplotu počas horúcich letných dní. Budova je zateplená, čo prispieva k úspore energií a znižuje náklady na vykurovanie. K dispozícii je aj výťah a bezbariérový prístup, čo zvyšuje pohodlie pre všetkých obyvateľov.

Parkovanie je zabezpečené na vonkajších parkovacích miestach v blízkosti bytového domu. Byt je v osobnom vlastníctve a je pripravený na okamžité nasťahovanie. Ak hľadáte útulný domov v Galante, tento byt je pre vás ideálnou voľbou. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
75 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
5

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1975

Počet izieb / miestností:
3

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A

Vybavenie:
Balkón, Vonkajšie parkovacie miesto, Výťah

Zariadenie:
Čiastočne zariadené
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Daniela Dobošová

BELLA VITA Slovakia

BELLA VITA Slovakia s. r. o.

Štvrť SNP 998 • 92401, Galanta
Celá ponuka spoločnosti

139,000 € 1853 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Daniela Dobošová

BELLA VITA Slovakia