8557 (JuFXCt1bNPb) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

Jedinečná príležitosť: 2-izbový byt v projekte Čížik s veľkou terasou

Alvinczyho
Košice-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

349,990 € 5058 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
69.2 m²
Info
Nestihli ste si rezervovať byt v projekte Čížik?
Nevadí. Niekto bol rýchlejší… a teraz môžete byť rýchlejší vy. 😄

Ponúkame na odstúpenie moderný 2-izbový byt vo vyhľadávanom projekte Čížik na Alvinczyho ulici v Košiciach, ktorý spája mestský život, kvalitné prevedenie a priestor, kde sa budete cítiť ako doma ešte skôr, než si stihnete vybrať gauč.

Základné informácie:

2-izbový byt s možnosťou 3.izby miesto šatníka
Výmera bytu: 69,20 m²
Balkón/Terasa: 26,60 m² — áno, to už je skoro na malú letnú párty 🍷
5. poschodie
Termín dokončenia výstavby: 1.9.2027

Čomu neodoláte:

hlboké balkóny
stropné chladenie a kúrenie
energetická hospodárnosť A0

✔ Možnosť dokúpiť garážové státie
✔ Parkovacie miesto bolo vybrané strategicky — aby ste mohli vykladať nákup či bicykel prakticky „suchou nohou“ priamo do pivnice. Budúce ja vám poďakuje. 😄

Lokalita, ktorá dáva zmysel:

Projekt Čížik vzniká v širšom centre Košíc, len pár minút od historického centra mesta. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť — potraviny, školy, škôlky, poštu, parky, detské ihriská, služby aj výbornú dostupnosť MHD. Jednoducho lokalita, kde nemusíte plánovať polhodinovú expedíciu ani kvôli čerstvému pečivu.

Projekt Čížik patrí medzi najžiadanejšie novostavby v Košiciach, takže podobné príležitosti sa objavujú len zriedka. Či už hľadáte nové bývanie alebo investíciu, toto je byt, ktorý má výborný potenciál aj atmosféru.

📩 Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na čísle 0948 617 039
Možno práve toto bude adresa, kam si budete objednávať prvú pizzu do nového domova. 🍕
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
69.2 m²

Podlažie:
5

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Iné

Počet izieb / miestností:
2

Terás:
1

Plocha terasy v m2:
26 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Antónia Koperdanová

Realitné kancelárie - Košice

Realitné kancelárie

Pribinova 4 • 821 09, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

349,990 € 5058 €/m²

Kontakt na predajcu

Antónia Koperdanová

Realitné kancelárie - Košice