72966 (Jup6yzYfrTV) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

129,000 € 1985 €/m²

Poznámka k cene: Konečná cena vrátane služieb HALO reality a provízie.
Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
65 m²
Info
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s ID: NM-72966:
Ponúkame na predaj svetlý, priestranný 2-izbový byt v tichej lokalite v Novom Meste nad Váhom na ulici SNP. Podlahová plocha bytu je 65m2 + 13m2 pivnica v suteréne. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v 2-poschodovom tehlovom bytovom dome. V byte bola začatá rekonštrukcia a nový majiteľ si ju môže dokončiť podľa vlastných predstáv.

DISPOZÍCIA:

Vstupná chodba, samostatná kuchyňa s novou zväčšenou dispozíciou, dve priestranné nepriechodné izby s prístupom z chodby, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Byt je orientovaný na východ/západ.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Byt je veľmi svetlý, teplý a práve prechádza kompletnou rekonštrukciou. Momentálne sú v byte vymenené nové plastové okná a celá elektroinštalácia. V izbách sú pôvodné, veľmi zachovalé a trendové drevené dubové parkety. Mesačné náklady sú predpokladané do 100 eur mesačne.

LOKALITA:

Vynikajúca, obľúbená lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dostatkom zelene. Parkovanie pred bytovým domom.

NÁZOR MAKLÉRA:

Predávaná nehnuteľnosť má veľký potenciál na svetlé, príjemné a útulné bývanie. Byt je vďaka svojej výmere, funkčnej dispozícii a čerstvej, aj keď práve prebiehajúcej rekonštrukcii, vhodný na dokončenie rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, alebo ako veľmi zaujímavá investičná príležitosť s možnosťou budúceho prenájmu.

.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- sme JEDNOTKA na SLOVENSKOM REALITNOM TRHU, predávame 1 000 nehnuteľností ročne
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 70 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 5500 recenzií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov
- sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate/kupujete jeden-dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 300 aktuálnych ponúk.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
65 m²

Umiestnenie:
Prízemie

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
1900

Počet izieb / miestností:
2

Počet pivníc:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Andrea Kopinská

HALO reality Slovensko

HALO reality, s.r.o.

G. Švéniho 8 • 97101, Prievidza
Celá ponuka spoločnosti

129,000 € 1985 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Andrea Kopinská

HALO reality Slovensko